Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 "Одисей" с нов брой и нов сайт
Автор: J0R0   
Дата:   18-11-08 14:42

Списание "Одисей" има вече нов сайт:
http://odysseus.bg/

На него любителите на пътешествията ще могат да споделят своите впечатления, с текст или със снимки, както и да контактуват с екипа на списанието.

Форумците в новия брой:
neransa - великолепен текст и снимки за Сицилия

kkaammii - великолепни снимки и текст за Камчатка

sue - снимка на две страници

... и още: Панама, или краят на една добре пазена тайна, Бобур - когато авагардът беше млад, Тайфун в свърталището на джаза - Ню Орлиънс, Голубоица - проникване през сифона, Кораб планина, Октоберфест, Дарвин...

Отговори на това съобщение
 Re: "Одисей" с нов брой и нов сайт
Автор: asahi   
Дата:   18-11-08 16:57

Оди сей, оди копай, после оди бери.[smilie5]

Имаше нужда от нов сайт!

Отговори на това съобщение
 Re: "Одисей" с нов брой и нов сайт
Автор: kkaammii   
Дата:   18-11-08 19:57

Благодаря, Жоро!

Отговори на това съобщение
 Re: "Одисей" с нов брой и нов сайт
Автор: mravunko   
Дата:   18-11-08 19:59

Прилича ми на някакъв CMS, дори бих заложил на Joomla или Mambo...

Отговори на това съобщение
 Re: "Одисей" с нов брой и нов сайт
Автор: excessmind   
Дата:   19-11-08 12:35

Joomla! 1.5 пише че е, но какво значение има платформата?
В анкетата бутончетата са подравнени грешно, а и тези жълти бутончета ми се струват прекалено натрапчиви (гледам с Firefox).
Добре ще е освен това да уточните, какви са правата върху снимките от конкурсите, и като цяло от публикуваните снимки. Не успях да намеря такъв текст, може и да не съм го видял просто.

Отговори на това съобщение
 Re: "Одисей" с нов брой и нов сайт
Автор: Avi   
Дата:   19-11-08 12:40

ако "одисей" са платили за този сайт, по-добре да си вземат парите обратно.

п.с. категория "полезно" е хубаво да я махнете, или поне да я преименувате, защото там няма нищо полезно, освен линка към сайта за манстирите.

изобщо не ми се коментира "подробната карта на българия" или картата на реките - направо си е подигравка, че ги слагате.

сори за негативизма, ама винаги съм смятал, че ако нещо ще се прави, то е хубаво да се направи добре, или изобщо да не се подхваща, само да се отбие номера.

Отговори на това съобщение
 Re: "Одисей" с нов брой и нов сайт
Автор: kolov   
Дата:   19-11-08 15:34

[smile] [shtrak] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Одисей" с нов брой и нов сайт
Автор: emmmo   
Дата:   19-11-08 17:08

Бре, бре, Avi! Много силни думи! Че винаги може и по-добре - така е. Но чак пък само да сме отбили номера... [smilie3]

В секцията "Полезно" аз лично намирам доста полезни неща. Но ако ти смяташ, че може да стане още по-добре, вместо да пишеш тук, във Форума, напиши го там, в раздела "За сайта". Дай съвет какво и как може да се подобри. Порови се, намери хубави линкове, предложи ги, бъди конструктивен! Това вече бих нарекъл позитивно отношение! [smilie3] Всеки сайт се изгражда с добрата воля, активното участие и съдействие на неговите потребители. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: "Одисей" с нов брой и нов сайт
Автор: emmmo   
Дата:   19-11-08 17:30

excessmind, правата върху публикуваните на сайта снимки, разбира се, принадлежат на авторите на снимките. Ще бъде добавено в условията. Вероятно сме го пропуснали като прекалено очевидно! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: "Одисей" с нов брой и нов сайт
Автор: Avi   
Дата:   19-11-08 17:57

emmmo написа:

> Бре, бре, Avi! Много силни думи! Че винаги може и по-добре -
> така е. Но чак пък само да сме отбили номера... [smilie3]


Оки, да речем, че за секциите съм бил прекалено "суров", макар да не разбирам за чий ... са полезни картите на България или реките.

Но пък за самия дизайн на сайта си държа на мнението - трябва да си вземете парите обратно, ако сте плащали.


http://koprivshtitza.com/trashes/odisei.jpg



и тва са най-малките проблеми, шрифтове, организация, ползваемост... явно са били непозната територия.

ама в крайна сметка аз само си плямпам, пък вие ако щете чувайте :)


Отговори на това съобщение
 Re: "Одисей" с нов брой и нов сайт
Автор: emmmo   
Дата:   19-11-08 18:27

Да, недостатъците на дизайна се виждат и с просто око. [smile] Това е нещо, по което ще се работи още. На първо време повече ме интересува доколко сме успели да го направим функционален, прост и логичен за употреба.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »