Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Kodak Z812 IS - струва ли си да се купи?
Автор: kibrit   
Дата:   11-11-08 13:46

Нуждая се от помощ относно Кодак Z812 IS. Мой приятел в момента е в САЩ и може да ми го вземе за около 320 лева.
Та въпроса ми е заслужава ли си тези пари този фотоапарат. Наясно съм,че не може да се сравнява с ДСЛР-ите и, че е в категория сапунерки. Има ли някой реални впечатления от този фотоапарат като снимки и като видео, понеже го водят с HD видео 1280х720 на 30 кадъра/сек.
Ще съм благодарен и да ми предложите фотоапарат за около 300-350лева от Български магазин - стига да е аналогичен или по-добър от този Кодак.
За момента ме спира само мисълта,че ако нещо се прецака олеквам с 300 лева, или поне пари за ремонта заради гаранцията която ще важи за САЩ,но не и за България.
П.С. Това ще е първият ми апарат и съм на ВИЕ със споменаваните от вас "милион" настройки които ги имат ДСЛР-ите
и предполагам,че този фотоапарат ще е добър за начало на сегашното ми увлечение.


Отговори на това съобщение
 Re: Kodak Z812 IS - струва ли си да се купи?
Автор: GenaDP   
Дата:   11-11-08 20:51

Земи си открадни един - така ще ти излезе най-евтино.

Отговори на това съобщение
 Re: Kodak Z812 IS - струва ли си да се купи?
Автор: surg   
Дата:   11-11-08 22:02

ИСТИНАТА Е само една, за толкоз пари не можеш да получиш по добур апарат
не ме разбираи погрешно, тои не е лош, не е и наи добрият в класа...

просто цената е чудесен аргумент за малко забележки при апарата
взимаи и не му мисли за тез пари....
иначр отиваш на цени над 600 -700 лв поне
успех

Отговори на това съобщение
 Re: Kodak Z812 IS - струва ли си да се купи?
Автор: kibrit   
Дата:   12-11-08 08:07

Благодаря за отговорите.
Наистина при мен определящ фактор е цената. Просто в момента на знам дали ще се задълбочи увлечението ми по фотографията,и не мога да оправдая харченето на сума над 600 лева. Другото което исках да разбера е дали има по-добър фотоапарат на тази цена и по възможност да е от по-компактните.

Surq би ли казал какви са тези "малко забележки при апарата" ?

Отговори на това съобщение
 Re: Kodak Z812 IS - струва ли си да се купи?
Автор: surg   
Дата:   13-11-08 12:46

не се хващаи за думите, разбира се че ако о сравняваш с панасоник фз28или канон С1х или С5 или С10 може да се спори за някои неща....
но затаз цена ги забрави....
а и сам каза , че няма да полудяваш за висока фотогрфия....иначе отиваш на ДСЛР...
като цяло избора ти е добър
много зооом, важно е и дава възможности,
идеална цена,
ръчни режими
добра снимка на ниските ИЗО стоиности както и всички други от класа
какво искаш повече за тез пари...

жий и инфо

http://www.digitalcamerareview.com/default.asp?newsID=3209&review=kodak+easyshare+z812+IS



Публикацията е редактирана (13-11-08 12:53)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »