Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: mga1981   
Дата:   09-11-08 09:59

Здравейте приятели, искам някой да ми каже програма с която да се обработва снимана с камера сватба и добавянето на ефекти след това и всички други неща.Аз знам за Pinacle studio но нещо не ми се нрави много,също така сега мисля да пробвам Adobe Premiere Pro CS3.Ако някой използва друга програма бих се радвал да го сподели.Искам да я инсталирам на един познат който не е много на "ти" с компютрите и му търся нещо по опростено в което също да има избор на ефекти и всички други хитринки.Мерси предварително на всички.

Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: e-mil   
Дата:   09-11-08 10:10

Premiere е добър избор, защото в Интернет има много информация за работа с нея. Обаче не смея да предположа, какво ще да е това "всички други хитринки".

От това, което обясняваш разбирам, че един човек, който няма представа от видеообработка иска да помогне на друг, който също няма представа от видеообработката. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: mga1981   
Дата:   09-11-08 10:16

Ами горе-долу добре си ме разбрал.То че нямам и аз представа е вярно с пипане и ръчкане всичко се научава.

Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: boncho_marinov   
Дата:   09-11-08 10:33

Може да почнеш с тази, доста интуитивна:
http://softarchive.net/video_editors/corel_videostudio_pro_x:98019.html

Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: dent   
Дата:   09-11-08 10:35

Премиера е най-доброто, но и най-трудна за работа. Трябва да се учи. Power Director се води най-добрата от "любителските" софтуери за видообработка. Ако имаш целия пакет на Неро, вътре има и сносен продукт за видеобработка. Нещата на Ulead (вече Корел)също са доста добри (май повечето камери идват с техния софтуер). Кво още - Пинакъл Студио. Успех! За компютъра ти си знаеш! Успех[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: da.fo   
Дата:   09-11-08 11:24

Имаш ЛС


Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: hose   
Дата:   09-11-08 11:33

новите Премиер Про от 1 нагоре - през 2 и сега за 4 чувам добри неща - са много стабилни - аз ги харесвам много
зависи какво обаче искаш да направиш
може да опиташ и Sony Vegas - смята се за най-лека и достъпна за хора които не са монтажисти

Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: prostudio   
Дата:   09-11-08 18:19

sony, avid, canopus[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: fff   
Дата:   09-11-08 20:40

Vegas [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvcheTo   
Дата:   09-11-08 20:49

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: Safira   
Дата:   09-11-08 20:50

Премиер [smilie24] може да не е най-простата,но със сигурност най-ефективната [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: джъмбо   
Дата:   09-11-08 21:16

последната резачка [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: GM   
Дата:   09-11-08 21:23

Avid, Final cut Pro 6 - последната резачка [smilie5] (ама за Мас)[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: Han_Solo   
Дата:   09-11-08 23:29

усещам че ще настъпи голяяямо омазване [smilie5] има някои неща които се казват формат на видеото, формат на файла, полукадри, компресии и куп други неща... и ще трябва да ги знаеш доста добре за да няма тотален .... провал. Най-обичам, примерно, да ми се появи някой и да каже " ама туй Ди-Ви-Ди дето ми го записаха да го премонтираме мъничко и да му сложа надписчета.... [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: geokar   
Дата:   09-11-08 23:59

Аз работя с Ulead Media Studio Pro (7 и 8) и съм много доволен. За съжаление не върви на виста.

Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: redgy   
Дата:   10-11-08 01:13

PINNACLE STUDIO 12 ULTIMATE е приятна програмка. Работи в HD и направо си записваш дори blu-ray дискове с нея.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: attempt   
Дата:   10-11-08 09:41

Виж сега, всички от изброените програми имат предимства и недостатъци. Трябва да намериш тази, която най-добре ще ти пасне като интуитивност, краен резултат и т.н. Затова те съветвам да направиш това, което направих аз, когато бях изправен пред подобен въпрос. Пробвах ги всичките и реших коя е моята програма. На мен най-ми допаднаха CybeLink Powerdirector за кепчър и обработка и Cyberlink Powerproducer за DVD Authoring, но пак казвам - въпрос на лична нагласа е. [beer]

Сега се сещам, че искаш за сватби. Тогава трябва да търсиш тази, която има повечко готови темплейти.



Публикацията е редактирана (10-11-08 09:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: fmj   
Дата:   11-11-08 08:56

премиер[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: mimiron3   
Дата:   15-11-08 17:14

Boris Red ама ще се узориш иначе е супер[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: gbdesign   
Дата:   15-11-08 17:20

Стига глупости....да монтираш сватба с Avid си е все едно да отидеш на лов с танк[smilie18]
А Boris Red са филтри а не монтажен софтуер. Аз монтирам с Премиерата щото с нея съм свикнал но за сватби има и по леки варианти. Може би Вегас е най-удачният заради бързината...все пак сватбите са най-дългата и безумна форма, която човек може да монтира[smilie10] Дори индийските филми са по-къси[smilie18]



Публикацията е редактирана (15-11-08 17:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: chakrata   
Дата:   16-11-08 00:31

От 2 години работя със Sony Vegas и направо се родих , толкова лека за компа и с неограничени възможности , те почти всички програми могат всичко но не могат да работят сами а трябва и добро задкомпютърно устройство[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Програма за видео обработка предимно за сватби.
Автор: папач   
Дата:   17-11-08 10:16

Адски прав е chakrata.Апетита около сватбите е голям,но ако знаете какво ви чака....Пробвайте първо с няколко къси филмчета от излет или др.За програмите са 50/50 премиер и пинакъл.Рядко и на далавера са останалите като едиус,сони вегас,авид и др.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »