Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ricoh GX200?
Автор: vikir   
Дата:   06-11-08 03:53

Някои има ли впечатления от тази сапунерка? Бих искал да си я взема, като за джобна камерка- за да не мъкна D300.
За съжаление има малко инфо за нея. Пишеше някъде, че LX3 било по добре, ама да вярвам ли.... Пък и Рикото си е по екзотично[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Ricoh GX200?
Автор: LubanskyJR   
Дата:   06-11-08 04:17

Малко инфо

друго не знам да има по-подробно. честно казано не познавам никой който да е снимал с такъв. така че ще трябва май да почетеш повече [smile]

успех[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Ricoh GX200?
Автор: doca   
Дата:   06-11-08 05:23

Предубеден съм дали ще изпълни стандарта по отношение брой на възможни кадри с едно зареждане с тия малки ААА батерии.
Но има и Ricoh Db-60 Li-ion Battery, матрицата му не е съвсем малка, но не съм виждал кадър правен с него.
Интересно решение за втори апарат.[smilie11]



Публикацията е редактирана (06-11-08 05:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Ricoh GX200?
Автор: vikir   
Дата:   07-11-08 04:18

Ами поиграх си с Рикото- много "фотографски" е направен според мен. А що се отнася до ААА батериите- те са просто екстра- иначе си е със LiIon батерия. Снимал съм с LX2 и според мен Рикото го превъзхожда като ергономия много. Едва ли това ще важи за оптиката обаче... Иначе го дават за $580 с допълнителен визъор VF-1, втора батерия, 4GB и бонус стативче на магазина в Хонг Конг.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »