Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: cooler   
Дата:   30-10-08 14:01

Конкурса е организиран от SKATEBGZINE и VANS. Всеки който има приятел каращ скейтборд и има идея за готино и непоказвано до сега място, може да се включи и да се бори за кеш-а. Подробности може да прочетете на http://skatebg.com/skate.php?id=253. Успех на всички!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: n1x0n   
Дата:   30-10-08 14:05

Сега пък и скейтър трябва да си търся... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: ecobo   
Дата:   30-10-08 14:07

награден фонд: 1000 български лева
1-во място 600 лева
2-ро място 300 лева
3-то място 200 лева

някой е бил болен, когато са преподавали събиране [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: bonecollector   
Дата:   30-10-08 14:30

И ако организаторите можеха да смятат... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: ALBIREO   
Дата:   30-10-08 14:46

Не забравяйте и вестник "Труд" да си купите. [smilie3] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: boink   
Дата:   30-10-08 14:47

редовната пумийка се заизлива.

и много ме издразни.

да, не е като да снимаш някой дъртак ч/б или пък да сравниш бокето на някоя перфектно мазна мазня с мазна баница в ръка.

снима се скейт! и повярвайте ми тук в този сайт мнооооооооооооого рядко се вижда добра снимка със скейт. дори немога да се сетя за някоя [smilie11] [smilie11] [smilie11] . така че покажете нещо, направете нещо ако имате интерес, но не си маструбирайте виртуално като можете да го правите реално.


супер яко е че има такъв конкурс. поздравления.

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: ALBIREO   
Дата:   30-10-08 14:54

Покрай шегата и работа вършим. Недей така. [beer]
Дори си пуснах тема във форума на скейтърите, че търся модели. [smilie3] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: rhyan   
Дата:   30-10-08 15:02

Блейдъри не става ли бре...или тоя спорт умря вече...ех, младост :)[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: AndreyIst   
Дата:   30-10-08 15:06

Аз пък ще обява конкурс за снимка с микроскопи и ДНК-анализатори. Около мен поне 15 души го правят ежедневно и много се забавляват. Не виждам причина да не го направя.

А сега сериозно. Скейт културата /като поведение и визия/ напълно покрива възприятието ми за мърляви и шашави младежи /за жалост понякога и девойки/ които държат другите да ги гледат как искат да си трошат главите. Няма причина да искат и да ги снимаме. Да, те съществуват, но по-същата причина съюза на зоофилите може да организира такъв конкурс, щото и зоофилите съществуват и никак не са малко.

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: xborox   
Дата:   30-10-08 15:12

AndreyIst, много от така наречените мърляви и шашави младежи са мои приятели, въпреки че самият аз не карам. Мога да ти кажа, че голяма част от тях са изключително качествени хора, а има и такива, които се справят доста добре с фотографията също.
А за конкурса [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: ecobo   
Дата:   30-10-08 15:12

Нека има конкурси, да има награди [smilie24]

Лошото е, че подобни конкурси се правят за набиране на евтини снимки, а не за популяризиране на на някаква кауза, както би трябвало да бъде...

boink, къде видя "пумийка"? Аз не виждам такова нещо...
Между другото, пише се "пОмийка", с "О" [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: Пешо   
Дата:   30-10-08 15:26

Ами да заповядат скейтърите....

Ама делим наградата 70 на 30

Един скейт колко струва...
А техниката на едн фотогрф???, а ако снима с осветление....???

Know-how на скейтъра и фотограа не ги намесваме в сметката..

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: boink   
Дата:   30-10-08 15:26

андреист [smilie23]

ти явно имаш сгрешено възприятие. съмтингс ронг уит ю мееен ? кви мърлячи, кви шашави, кви пет лева, ти прочете ли си поста преди да го публикуваш? ако това наистина си го мислиш, по добре да се центроваш малко, леко да се ъпдейтнеш (съфорумски добронамерен съвет), за да не станеш някъде за смях. мамма мия.

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: cooler   
Дата:   30-10-08 15:27

Признаваме математическата грешка, но тя няма да е в ущърб на победителите.
Не признаваме обаче безмислени и тенденциозни коментари като този на AndreyIst защото те не са градивни и не помагат с нищо, а само демонстрират тесногледство. Аре наздраве и почвайте да търсите места за голямата си скейт снимка![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: rhyan   
Дата:   30-10-08 15:30

Андрей, прощавай ама не мога да разбера какво точно искаш да кажеш - че няма нужда хората да се снимат щото са мърляви, или щото са безинтересни на много хора също няма какво да им се снима.

Скейтбордингът, а и всички други екстремни спортове са поредното допълнение на ърбън културата. Хората по света наливат милиони в тази култура, може би почти толкова колкото и в други индустрии.
В българия всички приемат децата от улицата като поредните мърлячи, които само цапат, напиват се, дрогират се и тн тн тн...истината обаче е съвсем друга. Никой от тези деца не иска да го гледат как си троши главата - на тях им доставя удоволствие усилието и тръпката която изпитват за да направят даден трик, и повярвайте ми - болката е най-добрия стимул да направиш нещо както трябва.
Та защо да няма конкурс за фотография за тези спортове - един трик за да стане както трябва са необходими стотици опити, докато самите мускули свикнат да го правят всеки път по най-добрия начин.
Колко кадъра трябват на един фотограф в студио да направи перфектната фотосесия на нагиздена манекенка? Да кажем 500 - от тях 100 стават, от тях 30 са търсените кадри.
За 30 кадъра в скейтбординга за да хванеш наистина истински трик, стъпка по стъпка, движение по движение, емоция по емоция - умножи тези 500 поне по 5. И ако накрая имаш 30 кадъра, които стават, значи наистина си добър фотограф...

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: ecobo   
Дата:   30-10-08 15:32

cooler написа:

> Признаваме математическата грешка, но тя няма да е в ущърб на
> победителите.




Именно [smilie3]

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: boink   
Дата:   30-10-08 15:35

"Колко кадъра трябват на един фотограф в студио да направи перфектната фотосесия на нагиздена манекенка? Да кажем 500 - от тях 100 стават, от тях 30 са търсените кадри. "

[smilie10] [smilie10] [smilie10]

ей това ми стана много интересно???? наистина ли е така?

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: Пешо   
Дата:   30-10-08 15:40

rhyan
За 30 кадъра в скейтбординга за да хванеш наистина истински трик, стъпка по стъпка, движение по движение, емоция по емоция - умножи тези 500 поне по 5

За конкурса се иска 1 кадър... не серия на трика. Ако искаха триха щяка да искат видео. А аз скейтъра дет се вика мога да си го наглася както ми е кеф и той да пада на един голям дюшек извън кадър, но във въздуха да е неотрзим..нали се сещаш....

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: ecobo   
Дата:   30-10-08 15:44

boink написа:

> "Колко кадъра трябват на един фотограф в студио да направи
> перфектната фотосесия на нагиздена манекенка? Да кажем 500 - от
> тях 100 стават, от тях 30 са търсените кадри. "
>
> [smilie10] [smilie10] [smilie10]
>
> ей това ми стана много интересно???? наистина ли е така?


Така е, ако работиш по метода проба->грешка->пак проба....
Ако знаеш какво правиш, за 30 "търсени" кадъра правиш не повече пт 130 общо. Не става от първия път никога, ама колкото си по- "в час", толкова по-рядко ще сменяш затвора на апарата [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: boink   
Дата:   30-10-08 15:46

пешо пешо, ужасно мноого си прав за дюшека, но според мен може да направиш 1 колаж от 9 кадъра в който да покажеш 1 трик. а трикове бол, майстори [smilie8] така че ...[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: rhyan   
Дата:   30-10-08 15:46

Пешо, скейтбордингът не е парапланеризъм, приятелю. Погрешно е схващането, че най-големия скок е най-големия трик. Поредица от смяна на няколко трика докато "пързаляш" един ръб е в пъти по-трудно от колкото да "метнеш" 20 стълби и да казнеш на дюшек.

А за тези, които считат снимането на скейтбординг за несериозно...
http://www.kickerclub.com/?p=1145




Публикацията е редактирана (30-10-08 15:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: boink   
Дата:   30-10-08 15:47





Публикацията е редактирана (30-10-08 15:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: Пешо   
Дата:   30-10-08 15:51

Кой говори за голям скок, важмото еда изглежда готино на снимката. А и никой не ме кара да правя колажи за конкурса.. То не пречи и да се парзаля артистично скейъра по парапета и да тупва на дюшека.

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: boink   
Дата:   30-10-08 15:53

пешо, не се излагай [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс за скейтборд фотография!!!
Автор: ALBIREO   
Дата:   30-10-08 15:55

Ами не виждам с какво се излага Пешо.
Предлагам ви да оставите фотографията на фотографите.

Сериозно търся модели [smilie24] [shtrak]
За предпочитане е да са колкото се може по-добри в качеството си на скейтъри [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »