Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Може ли светкавица Olympus FL36 да се използва пълноценно с Канон 400д и как?
Автор: avjijata   
Дата:   24-10-08 14:10

Ползвах я с Панасоник ФЗ 50 и много ми харесва.
Сега имам Канон 400д и с него работи само в автоматичен и ръчен режим [smilie2] Моля да ми кажете имали някакви настройки,преходници и др.,за да я използвам с канона.
Предварирелно благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли светкавица Olympus FL36 да се използва пълноценно с Канон 400д и как?
Автор: vga   
Дата:   24-10-08 14:18

е то какви други режими има освен автоматичен и ръчен [smilie18] [smilie18] [smilie18] ако имаш предвид Ав и Тв, то и това са автоматични режими. блъскай на автомат, какво ти пука

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли светкавица Olympus FL36 да се използва пълноценно с Канон 400д и как?
Автор: джъмбо   
Дата:   24-10-08 14:19

купи си канонска светкавица и не се занимавай с глупости

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли светкавица Olympus FL36 да се използва пълноценно с Канон 400д и как
Автор: rhyan   
Дата:   24-10-08 14:27

Има преходници, но не знам дали се предлагат на нашия пазар. По принцип на ръчен режим повечето светкавици могат да се ползват на различни марки, аз съм пробвал никонска светкавица на канон-а и работи ама само на ръчен режим. Не може да ползваш разните опции за мерене без преходник. Пък и с преходник не съм убеден, че наистина ще работят както трябва.

Май сони / минолта са най-малко съвместими с другите марки, ама то пък сони кога ли са били съвместими с нещо друго освен с друго сони...

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли светкавица Olympus FL36 да се използва пълноценно с Канон 400д и как?
Автор: GenaDP   
Дата:   24-10-08 14:33

Ако има собствено мерене светкавицта - може да се ползва с ква да е камера, само преходник ти трябва...

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли светкавица Olympus FL36 да се използва пълноценно с Канон 400д и как
Автор: avjijata   
Дата:   24-10-08 14:34

Абе тя работи с канона,но нищо от ескстрите не върви.Работи както най стандартна светкавица с ниско напрежение на крачето.

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли светкавица Olympus FL36 да се използва пълноценно с Канон 400д и как
Автор: avjijata   
Дата:   24-10-08 14:36

Гена,
е някакво такова решение търся![smile]Само дето не знам как точно да го постигна[smilie2]



Публикацията е редактирана (24-10-08 14:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли светкавица Olympus FL36 да се използва пълноценно с Канон 400д и как
Автор: avjijata   
Дата:   25-10-08 15:26

Айде казвайте какъв е този преходник и от къде може да се намери.

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли светкавица Olympus FL36 да се използва пълноценно с Канон 400д и как?
Автор: HepBeH_XaMcTep   
Дата:   25-10-08 18:53

@rhyan

Sony надграждат над това, което купиха от KM;
Не е реално колко ги "обичам" по този параграф....

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли светкавица Olympus FL36 да се използва пълноценно с Канон 400д и как?
Автор: chris73   
Дата:   25-10-08 23:22

Абе щом светка, това си е успех... Не очаквай да тръгне в ТТЛ режим или да почне да комуникира с тялото...

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли светкавица Olympus FL36 да се използва пълноценно с Канон 400д и как
Автор: PavelGigov   
Дата:   26-10-08 18:19

Може и да може, ама за чий ХХХ ти е?
Купи си една евтина канонска светкавица и не се занимавай с глупости.

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли светкавица Olympus FL36 да се използва пълноценно с Канон 400д и как
Автор: asahi   
Дата:   26-10-08 18:25

Не може да се използва пълноценно, дори и с преходник.

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли светкавица Olympus FL36 да се използва пълноценно с Канон 400д и как
Автор: avjijata   
Дата:   26-10-08 21:13

Защото не ми се занимава пак с продавам/купувам,а и светкавицата си има всичко.

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли светкавица Olympus FL36 да се използва пълноценно с Канон 400д и как
Автор: PavelGigov   
Дата:   27-10-08 02:11

Подари я на някой, на когото ще върши работа. За него си има всичко. За теб - не.

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли светкавица Olympus FL36 да се използва пълноценно с Канон 400д и как
Автор: avjijata   
Дата:   27-10-08 15:42

Браво Павеле,
не бях се сетил за този вариант[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли светкавица Olympus FL36 да се използва пълноценно с Канон 400д и как
Автор: PavelGigov   
Дата:   27-10-08 17:40

Виж колко главоболия и време щеше да си спестиш ако се беше сетил [smile]

Почти винаги евтиното излиза скъпо.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »