Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Малко информация и full size от REVERIE
Автор: Пърпъла   
Дата:   19-10-08 15:05

Сигурно сте ги видяли вече тези неща, или сте писали в предната тема, ама нямах нерви вече да я чета към края от скролване и спамовете. Ето нещо за тия които не са видяли това още :

http://www.usa.canon.com/dlc/controller?act=GetArticleAct&articleID=2128


http://blog.vincentlaforet.com/2008/09/23/behind-the-scenes-video/


Аз лично, като ги разгледах си направих някой интерсни изводи на въпроси които ме мъчиха преди [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко информация и full size от REVERIE
Автор: vga   
Дата:   19-10-08 15:12

кажи какво те е мъчело че ми е любопитно. и аз си направих изводи за себе си от цялата шумотевица, обаче пък нищо не ме е мъчело де. та? кеф ли ти е за новия канон или не [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко информация и full size от REVERIE
Автор: chris73   
Дата:   19-10-08 15:19

Пърпъл, сподели, ще ти олекне :)

Като гледам, хората са снимали професионално, хубава кака, бели обективи, хеликоптер, евала на пичовете...

Отговори на това съобщение
 Re: Малко информация и full size от REVERIE
Автор: Пърпъла   
Дата:   19-10-08 15:53

Мъчеше ме въпроса колко е приложим един такъв относително лек видео рекордер в една трпереща ръка на движещ се човек, и най-вече се питах в кои сцени са изпозвали жироскопчето. Тък като гледам, почти навсякъде, не само у хеликоптеро. [cool]

Мъчеше ме въпроса що за чудо е тази екзотика TS. И забелязах бая хроаматчини изкривявания в снимката, което значи, ако ли и е да интерсен обектив като ДОФ , пак си има и минусчета. [cool]

Онзи ден ходих на годишното фото шоу тука в Канада. Всички вносители бяха си изкарали новите и стари играчки - от Alpha900 до памети и базуките на Tamron. Само Канон Канада се изложиха - нямаха демо бройка на 5DMk2, но въртяха филма и разправяха на всчики как това било бъдещето. Е га ти организацията - докарали са няколко демо бройки в щатите и е са могли да докарат едната за презентация в Канада. Голям резил. Да съм минел утре (вчера, събота) надявали се да дойдела. Може и да е дошла (днес е последния ден на шоуто) ама не ми се разкарва 35 км за едните вояризъм и маструбация на нещо което се надявам (както повечето колеги) някой ден да го имам и аз.
Та чудя се още като спряха предпородажбите и в предвид на финасовата криза как ли ще им върви производството и дали ще могат да удържат тази прилична цена [smilie7]



Публикацията е редактирана (19-10-08 15:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко информация и full size от REVERIE
Автор: vga   
Дата:   19-10-08 16:00

бе впечатляваща машинка е дума да няма. на мен обаче все още любимия ми канон и този който бих си купил е 1ДС Марк 2, чудесен апарат си е. ТС обектива е със специално предназначение и не бих казал че е точно за това за което го ползва Винсент в случая, както и местните герои, дето го имат. приложението му е друго и е уникално, дори и да има аберации е толкова полезен че е просто уникален, няма как да постигнеш толкова голямо поле на рязкост по друг начин. а на теб защо ти е 5Д Марк 2? в смисъл да, яко е да имаш хита на сезона, обаче реално погледнато... [smilie8] както и да е, все още съм виждал само тестови клипчета от апарата и нито една снимка, не че съм гледал, но като дойде наблизо ми е интересно да го пробвам с една разпечатка голяма. не за друго, просто искам да преценя ако един ден и моите хора пуснат нещо подобно има ли файда. защото за мойте нужди и 10-12 мегапиксела са предостатъчно.
а колкото до финансовата криза, тя засяга всички, но канон са гигантска компания, не ги грижай много [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко информация и full size от REVERIE
Автор: coverdale84   
Дата:   19-10-08 16:00

матрицата на това 5Д има изгорели пиксели [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »