Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Едно предложение, което качвам и в трите посещавани от мен фотографски сайта
Автор: iasen_vd   
Дата:   14-10-08 16:10

Една идея отдавна ми се върти в главата, но сега, след тъжната случка с dexter узря окончателно. Спомням си как преди време участник в един от сайтовете беше пуснал тема, в която обясняваше, че синът му, също с регистрация в сайта, вече не е между живите. Неотдавна почина Юрий Бондер, а той също имаше регистрирани профили. Сега знаем, че го няма и dexter...

Идеята ми е следната – би ли било възможно за хората, които имат регистрирани профили в съответния сайт и за които се знае със сигурност, че вече не са между живите, това да се указва по някакъв начин в информацията към профила им? Според мен е важна информация. А и ще помага да се ориентираме кода не очакваме от някого повече снимки...

Отговори на това съобщение
 Re: Едно предложение, което качвам и в трите посещавани от мен фотографски сайта
Автор: ratm18   
Дата:   14-10-08 16:23

Някаква черна емблема например.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно предложение, което качвам и в трите посещавани от мен фотографски сайта
Автор: d_ave   
Дата:   14-10-08 16:29

да де, ама нали се сещате, че някой трябва да го поддържа това, едва ли близките на някой починал ще тръгнат точно във фото форумите да отбелязват, че вече не е измежду живите

Отговори на това съобщение
 Re: Едно предложение, което качвам и в трите посещавани от мен фотографски сайта
Автор: Пешо   
Дата:   14-10-08 16:32

Напълно ненужно според мен... Оставете ги хората да почиват в мир....

Отговори на това съобщение
 Re: Едно предложение, което качвам и в трите посещавани от мен фотографски сайта
Автор: e.stanev   
Дата:   14-10-08 16:50

Пешо [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно предложение, което качвам и в трите посещавани от мен фотографски сайта
Автор: landstar   
Дата:   14-10-08 18:41

Хубаво, ама те така продължават да живеят - виртуално. Хората в този форум имат отношение към другите участници като към колеги и приятели, движени от обща страст!
Добре е близките им ако са запознати да пускат в профилите им някоя непубликувана снимка. А, може пък профилите им да се преместят в тема "класици".

Отговори на това съобщение
 Re: Едно предложение, което качвам и в трите посещавани от мен фотографски сайта
Автор: blackcorsair   
Дата:   14-10-08 18:53

...да се преместят в тема"Класици"...[smilie7]

...и кво щото са умрели и стават "Класици" !?
...тцтцтцт...

Отговори на това съобщение
 Re: Едно предложение, което качвам и в трите посещавани от мен фотографски сайта
Автор: landstar   
Дата:   14-10-08 18:55

е, за младия ФФ са клсици.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно предложение, което качвам и в трите посещавани от мен фотографски сайта
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   14-10-08 18:56

Пешо [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно предложение, което качвам и в трите посещавани от мен фотографски сайта
Автор: iasen_vd   
Дата:   14-10-08 19:21

d_ave:

Написах "които се знае със сигурност, че вече не са между живите". Не е задължително някой да го следи...

Това е просто предложение. Естествено, че не е задължително да бъде прието.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно предложение, което качвам и в трите посещавани от мен фотографски сайта
Автор: J0R0   
Дата:   14-10-08 22:45

И аз имам такова предложение, само че за радията.
Да обявяват, преди да пуснат песен, дали изпълнителят е жив или е вече покойник.
Зарибяват ме с някакъв Джон Ленън, аз се утрепвам да му търся новия албум, обикалям по магазините, питам, излагам се, а то се оказва, че от 30 години човекът не е вадил нов албум щото бил на оня свят.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно предложение, което качвам и в трите посещавани от мен фотографски сайта
Автор: MILENMARINOV   
Дата:   15-10-08 00:13

Е все пак е "Форум".......

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »