Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Добър фотомагазин в Лондон
Автор: sigmadelta   
Дата:   13-10-08 21:11

Подскажете откъде мога да закупя фото техника на прилична цена в Лондон .

Отговори на това съобщение
 Re: Добър фотомагазин в Лондон
Автор: didesignbg   
Дата:   13-10-08 21:36

Каква фототехника, нова, стара?
Лондон не е най-евтиното място.
Най-фотографска е часта до British Museum

Отговори на това съобщение
 Re: Добър фотомагазин в Лондон
Автор: kirile   
Дата:   13-10-08 22:48

www.jessops.com мисля, че е най-голямата верига от фотомагазини там
любимия ми магазин е срещу Чаринг Крос
но техниката не е евтина, тук цените са по-ниски

Отговори на това съобщение
 Re: Добър фотомагазин в Лондон
Автор: dimoro   
Дата:   13-10-08 23:34

"ЧУВАЛ СЪМ"че производителите делят страните на три категории за една и съща марка или стока.сещате ли се ние коя категория сме?поне по интернет цените в павильона и UK са еднакви-друг въпрос е за възможности за ползване на гаранцията.ако имам възможности бих предпочел английската!

Отговори на това съобщение
 Re: Добър фотомагазин в Лондон
Автор: lizZz   
Дата:   14-10-08 00:13

В Jessops нямат много неща.
Бях разбрал за един друг магазин, знаех и къде се намира, ама затрих бележката преди 2-3 месеца и не мога да помогна.. :(

Отговори на това съобщение
 Re: Добър фотомагазин в Лондон
Автор: canonio   
Дата:   14-10-08 00:55

Във ибей е пълно с английска стока. На добри цени, евтин транспорт и никакви мита и ддс-та.

Отговори на това съобщение
 Re: Добър фотомагазин в Лондон
Автор: vladovan   
Дата:   14-10-08 01:24

http://www.camerapricebuster.co.uk/index.html

Отговори на това съобщение
 Re: Добър фотомагазин в Лондон
Автор: penich   
Дата:   14-10-08 08:29

http://www.cameraworld.co.uk/index.asp



Отговори на това съобщение
 Re: Добър фотомагазин в Лондон
Автор: didesignbg   
Дата:   14-10-08 09:11

от Jessops бягай по-некомпетентни продавачи няма.
Като цяло добрата английска фото верига е Calumet. В Лондон имат два или три магазина провери кой ти е удобен.
Totenham Court Road е уличка на която се продава доста електроника включително и няколко мънички магазинчета за фото, в които излизат нелоши неща. От нея завиваш наляво по New Oxford Street, ако държиш да посетиш Jessops можеш да го направиш от дясната страна на улицата. Малко след него от ляво има Jacobs доста по-фотографски магазин с компетентни продавачи, наличие на доста техника, включително и втора употреба. Завиваш в ляво по Museum Street и в една малка дупка от дясната страна се крие Aperture photographic много хубаво малко магазинче предимно за техника втора употреба - много никони.
Завиваш надясно по Little Russell Street, точно срещу теб на Bury Place ще намериш York Cameras също много добре зареден магазин за техника втора употреба, но специализира в Канон.
Във вътрешния двор се намира The Classic Camera, и да не мислиш да си купуваш Лайка отиди до там, има и няколко Беси за бедняци.
Това ти е една скромен фототур. Можеш предварително да провериш в интернет какво има по магазинчетата, имат си сайтове.
Ако си никонджия хубаво е да се отбиеш в Grays of Westminster - скъпо е но имат всичко, адреса го виж на страницата им, по встрани е, но пак в центъра.

Отговори на това съобщение
 Re: Добър фотомагазин в Лондон
Автор: zpower   
Дата:   14-10-08 10:30

виж и в robertwhite.com. цените мисля че са малко по-високи от тукашните.

Отговори на това съобщение
 Re: Добър фотомагазин в Лондон
Автор: zpower   
Дата:   14-10-08 10:30

поправка - http://www.robertwhite.co.uk/

Отговори на това съобщение
 Re: Добър фотомагазин в Лондон
Автор: sigmadelta   
Дата:   14-10-08 20:19

Благодаря за изчерпателните отговори !

Отговори на това съобщение
 Re: Добър фотомагазин в Лондон
Автор: d256h   
Дата:   02-02-10 11:01

Разходих се виртуално и цялата улица Tottenham Court Road. Браво на Гугъл-Мапс, добра работа са свършили! Намерих New Oxford Street и магазина Jessops (има сини щори на витрините), той е точно на ъгъла с Doyott str. Спазих инструкцията продължих напред и видях, къде е Museum Street...

Чудя се, понеже малко или много ще се повтаря въпроса за тези магазинчета в Лондон дали, да не направим един маршрут за обикаляне на тези места... тия улички са много колоритни...

Отговори на това съобщение
 Re: Добър фотомагазин в Лондон
Автор: thomas   
Дата:   02-02-10 11:32

Добрите цени в Англия са онлайн, а не във физическите магазини в Лондон. Последните имат да плащат твърде високи наеми :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Добър фотомагазин в Лондон
Автор: d256h   
Дата:   02-02-10 11:39

Аз физически, на място ще разглеждам 'менюто'. Едва ли ще хукна да купувам техника от там, просо ми е интересно да разглеждам, да усетя духа на пазара ..

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »