Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 За разводняването на темите...
Автор: ALBIREO   
Дата:   13-10-08 15:45

Форумът отдавна не е място, където да споделиш опит или да научиш нещо ново и полезно в практиката си, като фотограф. Било тя любителска или професионална.
Това се получава, защото определени хора постоянно намесват значението на дадена марка фотоапарат/обектив в теми с друга насоченост, както и разни хора, които нямат опит, но прочели нещо от интернет решават да изкажат "компетентно" мнение.

Иска ми се на това да бъде сложен край!
Иска ми се, отново да виждам полезни теми с разумни мнения изказани от хора, които имат какво да кажат.
Иска ми се да виждам конкретни въпроси, зададени от хора, които са се опитали поне малко да си отговорят на тях.
Иска ми се да видя повече уважение...

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: urbangrey   
Дата:   13-10-08 15:47

za tova trqwbat moderatori [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: muu   
Дата:   13-10-08 15:52

алиеро, прав си! извинявам се , но не можах да се сдържа да не се обадя... много ми стана смешно как иводам ако приятеля му пусне тема в която се споменава че автофокуса на 1дМк3 не е най доброто на света щото някакъв птичар го бил казал заговори за техночески прогрес, а когато преди време дау пусна линка към роб галбрайт и матеряла му по тази тема пак иводам написа куп дивотии, та до днешното уточнение че в въпросният сайт търсили под вола теле...

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: neptun61   
Дата:   13-10-08 15:53

ALBIREO

Не си спомням да съм проявил неуважение към Теб. Ако имаш нещо против определено изказване-има бутон спам. Просто го използваш. Доколкото разбирам просто искаш да разделиш темите на Канонски и други. Или греша? Ако е така приеми извинението ми.

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: tonevjr   
Дата:   13-10-08 15:54

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: El_Fuego   
Дата:   13-10-08 15:55

neptun61, какъв е пък този твой пост в стил "гузен негонен бяга"?

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: navy   
Дата:   13-10-08 15:56

Аз тряя ли се извинявам [smilie8]
Че гледам другите го подкараха...

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: El_Fuego   
Дата:   13-10-08 15:57

Мичман, я как се сещаш и сам...

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: ivodam   
Дата:   13-10-08 15:57

navy: Естествено, че трябва! И аз също!! Ние с тебе сме най-големите разводнявачи!!

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: neptun61   
Дата:   13-10-08 15:57

Няма за какво да бягам. Албирео го подкара много сериозно.

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: ivodam   
Дата:   13-10-08 15:58

ALBIREO: Сори... [smilie2] (посипвам си главата с пепел).

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: ALBIREO   
Дата:   13-10-08 15:58

муу - тази тема просто ми преля чашата и то не заради твоята намеса. Почти всяка тема е такава. Точно от теб можем много да научим. Всички! И ми се ще ти и другите опитни фотографи да поемете инициативата да пускате смислени теми, които казват нещо, което си струва човек да прочете/види.

Изобщо от тези теми за "най-добрата" техника нищо смислено не може да научи човек.
Моето мнение е, че най-добрата техника е тази, с която човек може да работи най-добре. Точка по въпроса. Дали ще е Сони, Панасоник, Самсунг... все тая. Тук важни са снимките!

Най-лошото е, че тези теми превзеха форума.
Както и всезнайковци, които не, че знаят за какво говорят, но нали било форум и "трябва" да се споделя мнение - давай да пишем на поразия.
Е да, ама аз си ценя времето и не ща да чета мнения на всезнайковци.
Ако имаш какво да кажеш - казваш. Ако нямаш - мълчиш, четеш и се учиш или въобще не отваряш темата!

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: navy   
Дата:   13-10-08 15:59

Сори и от мен...
Посипвам си главата със сгънати канонски матрици [smilie2]

Обадете се като дойде момента със сълзите и приятелските прегръдки [smilie7]
Аз отивам да пусна няколко набега в травиана...

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   13-10-08 16:00

Владо [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: neptun61   
Дата:   13-10-08 16:01

ALBIREO

Навлизаш в дълбоки води и започваш да загрубяваш. Успокой топката! Форума не е твой!

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: ALBIREO   
Дата:   13-10-08 16:04

neptun61 - въобще не става въпрос за канон и никон.

Извиненията ви трябва да са насочени към всички, не към мен. А и не е нужно да се извинявате. Просто ми се иска да имаме по-добър форум и реших да направя нещо по въпроса, като пусна тази тема.

Благодаря за разбирането. [smilie24] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: neptun61   
Дата:   13-10-08 16:04

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: neptun61   
Дата:   13-10-08 16:07

Автор: ALBIREO
Дата: 13-10-08 15:58

Моето мнение е, че най-добрата техника е тази, с която човек може да работи най-добре. Точка по въпроса. Дали ще е Сони, Панасоник, Самсунг... все тая. Тук важни са снимките!


С това съм напълно съгласен.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: promis   
Дата:   13-10-08 16:09

Къде е този бутон спам?

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: ivodam   
Дата:   13-10-08 16:12

Влади е прав, разбира се. Форумът постепенно все повече става едно място за социално общуване, не тясно специализирано място само за фотография. Има си редовни посетители (на руски има дума "завсегдатаи" не се сещам как точно да се преведе), които се разтоварват и забавляват. В резултат на това те самите, а и други започват да възприемат определени роли. Виж го, Му-то, милият, не можел да се сдържи, разбираш ли. Щото знае че и аз не мога да се сдържа да му отговоря. Защото някои хора в определени ситуации са изпитали трудности с АФ на Мрак 3. Но това е една прекрасна камера, и аз съм длъжен да я защитя, защото ми дава много. Та така става с форума - сигурно е нормално, щото сме човешки същества. Нейви на кой да каже, че щял да ходи в Травестития ли беше, да прави набези. Жена му едва ли ше го разбере, на работата пък хептен - остава форумчето...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: psychoiho   
Дата:   13-10-08 16:13

щом и темите за 2та семинара бяха омазани не виждам на какво се надяваш.
Иначе хората които заслужават уважение и имат потенциала да са лидери (и да диктуват тона) или спадат към групата на клоуните, или се държат фрустрирано с всеки който ги погледне накриво, или просто не пишат. С адски редки изключения.
Какво искаш от масовия клуб-ар в тази ситуация? То си е цяло чудо че още има хора с нормално поведение.

когато лидерите на форума (в момента клоуните са в тази роля) започнат да правят забележки за кофти поведение (колко смешно звучи) качеството коренно ще се промени, ама май всички имат по-голям интерес сеир да става.

П.С. а форума в момента е як пример за broken window квартал. http://en.wikipedia.org/wiki/Fixing_Broken_Windows

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: ivodam   
Дата:   13-10-08 16:15

psychoiho: Ъъъ, и кои са тия форумни лидери? Не знаех, че си имаме и такива [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: promis   
Дата:   13-10-08 16:16

Щеше да е хубаво да има възможност тук за оценяване на мненията като в блоговете на Капитал с пет звездички. Полезните постове ще си личат от далеч. Разбира се, това няма да спре спамърите...

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: navy   
Дата:   13-10-08 16:17

Ивооо... ама ти и в тази сълзлива тема дърпаш Муу за опашката, гледам [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За разводняването на темите...
Автор: ivodam   
Дата:   13-10-08 16:19

navy: Ти лидер ли си бре, я си признай!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »