Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Трябжа ми помощ!
Автор: domi   
Дата:   09-10-08 21:54

Здравей те ,знам че ще ви разочаровам ,но наистина ми трябва помощ.Става вапрос за жилище.От никаде не ми отгожарят истински,а офертите са фалш....Търся стая за момиче на 15(ученичка) в Фотографското,ако това ще ви стопли сърцата...наем не повече от 200 лв. Мерси и много се извинявам...


Отговори на това съобщение
 Re: Трябжа ми помощ!
Автор: swan_   
Дата:   09-10-08 21:57

Зимам та веднага!Може и без пари![smile] [smilie6]
И оправи заглавието...

Отговори на това съобщение
 Re: Трябжа ми помощ!
Автор: asahi   
Дата:   09-10-08 22:12

Може би искаш да кажеш, че търсиш жилище под наем за 15 годишна ученичка във Фучик?
Напиши си правилно въпроса, уточни параметрите на търсеното жилище (стая).
Актуална информация можеш да намериш на www.imot.bg, www.imoti.bg и по другит еспециализирани сайтове. Стотици хора в София живеят под наем и намират достатъчно истински оферти между фалшивите.

Свикни с мисълта, че с тази дейност се занимават агенции. Те взимат комисионна между 1/2 и цял наем. Нужен е и поне един наем депозит за хазяина.

Такава е истината - ако искаш я приемай.

Отговори на това съобщение
 Re: Трябжа ми помощ!
Автор: bendy   
Дата:   09-10-08 22:34

Стрелбище си е тегав район за живеене под наем. Пък и досега не съм чул някой тук да е наел само стая. Едно време ( преди 12 години )имаше общежитие за ученици от провинцията около Славейков.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »