Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 разпродажба в англия...
Автор: batgani   
Дата:   02-10-08 23:50

моят наи добър приятел за жалост живее в англия и ми каза 4е имало разпродажби на които може да се закупят обективи и камери на смешни цени....,например обективи(според него про..)за около 2-3 лири...Възможно ли е това???????????????????Ако да,как да се разбере дали такъв обектив става за ползване!?

Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: GenaDP   
Дата:   02-10-08 23:52

Естествено. Англичаните са прости, и са остовили на хитрите българчета да изкупуват про техниката за по няколко лири...

Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: canonio   
Дата:   02-10-08 23:53

НЕ, не е възможно и приятелят ти те стяга здраво.
При тотални разпродажби, в Англия, цените достигат до -90%. Служителите изкупуват стоката и я пускат в ибей.
Щото може да не знаят къде е България, ама по математика са добри.

Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: batgani   
Дата:   02-10-08 23:55

че са прости,всички знаем,4е си струва за тези пари да се купува....,знаем,но дали наистина е така и как да разберем стават ли тези неща......................????????????

Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: ivodam   
Дата:   02-10-08 23:56

Чак 2-3 лири не, но с тия кризи сега и фалити ще има възможности да се намерят тънко разни неща, несъмнено. Който има възможност, да не спи, ами да се ослушва и оглежда.

Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: batgani   
Дата:   02-10-08 23:57

canonio,става вупрос за някъв пазар около лондон..

Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: canonio   
Дата:   02-10-08 23:58

Гарантирам ти, че не са прости.
Прости са американците. Англичаните не са.
Един приятел взимаше дискове от магазина, копираше ги и после си ползваше правото да ги върне. Точно два пъти ги върна и после в цялата верига магазини не можеше да пазари. Отказваха му, като дойде ред да плаща.... По кредитната карта... Иди се оплачи на защита на потребителите в Англия......

Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: tan4o   
Дата:   02-10-08 23:58

твоят приятел, що не ти каза името и адреса на пазара![smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: canonio   
Дата:   03-10-08 00:02

batgani,
Общо 14 месеца от живота си съм прекарал в Лондон. Купувал съм си обувки за 9 лева, пакет от 6 кг пилешки бутчета за 3 лева...намирал съм далаверата, дет' се вика.

Ама нещо, което може да се продаде лесно, не искат да го подаряват. Дори фаровете за хондата, дето са в моргата и ги вали дъжда, оня не искаше да ми ги даде без пари, щото другата седмица идвали "българите с буса" и му ги изкупували....

Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: batgani   
Дата:   03-10-08 00:02

пичове,за 5 мин видях много коментари.12.10 съм back в бг че утре чезвам.темата ме вулнува понеже тук наистина всичко,ама всичко е много скъпо.предварително благодаря за коментарите и съветите.......!!

Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: tan4o   
Дата:   03-10-08 00:04

аз съм пич[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: george5   
Дата:   03-10-08 00:48

лелиииииииии яки тънкажи в Кралството[smilie10] [smilie10]
как съм ги проспал[smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: george5   
Дата:   03-10-08 00:50

ама и ника на младежа е як Бат Гани...само да сменим и-то с я-то ....ко става...
Всичко си е по местата....
Бат Ганя[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: minimalistic   
Дата:   03-10-08 01:02

ами за англия не знам, ама в Дания има едни базарчета (loppemarked), на които може да се намерят безбожно евтини обективи. е не за 2-3 лири, но на под 50% от цената му на старо за момента, примерно...

аз лично не съм намирал, тъй като ме мързи да обикалям, пък и не ги знам къде по-кълват, но познавам един местен индивид, дето си докарва прилични доходи от това ;)

така че нема невъзможни работи... идиоти по тоя свят бол

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: 314   
Дата:   03-10-08 01:25

тези пазари се наричат Car Boot sale-ве, нещо кат нащи битаци, които ги праят обикновенно в уйкендите някъде из големи паркинги по околовръстното и съмнителни райони с преобладаващо африканско или пакистанско присъствие
гледал съм всякви боклуци,
и говорейки за фото техника която е за по ограничен пазар като се има предвид псиологията на амбулатния търговец предпочита да продава чанти Луйс Витон менте и ДВД-та
иначе съм попадал много рядко неща който и за £2 паунда нямат стойност, некви антикварни обективи дето кат ги труснеш и дрънчат като солници
абе цигания абсолютна



Публикацията е редактирана (03-10-08 01:29)

Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: cpam   
Дата:   03-10-08 15:51

има един битак вав Shropshire около wreham имам му кординатите проблема е 4е триабжа да си там мнооого рано ина4е поляците вси4ко изкопуват. :)

Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: ivan.draganov   
Дата:   03-10-08 23:47

Доколкото разбирам питаш за стари механични обективи ...Ами абсолютно вярно е ,но трябва да знаеш къде да търсиш ! Мой приятел ми донесе преди време 2 механични обектива на символични цени !

Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: djogata   
Дата:   03-10-08 23:51

Тука в Дания има улични базари - организират се на някой голям паркинг примерно веднъж месечно.

В неделя минах покрай един такъв базар - видях поне 2 Зенита по сергиите + десетина Хелиос 58/2 (мисля, че се казваше Хелиос 44 - "китака" на Зенит-ите) - апаратите бяха в добро състояние, обективите в доста различно - от плачевни до добре запазени.

Много се учудих, че и в Западна Европа имат явно голямо количество Зенити

За жалост не питах за цени

Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   04-10-08 00:05

има големи разпродажби (повечето са на дрехи, обувки, обзавеждане) ама прообектив за 2 паунда-тц, не съм чувал досега [smilie5] и не вярвам да има

Отговори на това съобщение
 Re: разпродажба в англия...
Автор: da.fo   
Дата:   04-10-08 10:00

Tе много хора мислят ZENIT за ПРО [smilie10] щото тежи за разлика от онези(SONY)[smilie10] дето ги продават с една голяма светкавица и чанта за 15 лв.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »