Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на обектив
Автор: s_tongue   
Дата:   02-10-08 21:02

така, скоро смятам да си взимам телефото варио и имам няколко възможности, които финансово ме удовлетворяват:
Sigma 70-300mm f/4-5.6 Apo Macro Super
Тamron AF 70-300mm f/4-5.6 Di LD Macro
Canon 75-300mm, само тази информация имам от продавача, тия дни трябва да се видя с него, но предполагам, че става въпрос за USM версията.
Canon 90-300mm f/4.5-5.6
За позиция едно четох добри отзиви във статиите с тестовете на обективи
За позиция две, четох, че има сравнително бавен автофокус, на доста снимки, които разгледах, нямаше рязкост на изображението
Позиция три най ми допада...
Позиция четири има по-ниска светлосила, което не е такава болка за умиране, но все пак... Това е, което знам аз и се основава най-вече на ревютата от тук и от photo-cult.com. Чакам да видя и вашето мнение какво е. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на обектив
Автор: bt   
Дата:   02-10-08 21:10

http://www.photozone.de/canon-eos/200-canon-ef-70-300mm-f4-56-usm-is-test-report--review
за под 1000лв или 70-200 f4, без IS


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на обектив
Автор: tantris   
Дата:   02-10-08 22:54

Виж и това. Лично съм му хвърлил око. Жалко, че не е стабилизиран, но излежда, че е по-остър и по-малко абериращ от канонските и никонски стъкла в тоя диапазон.


http://www.photozone.de/images/8Reviews/lenses/sigma_100300_4_nikon/lens.jpg



препратка


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »