Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Аман от пишман папараци
Автор: sirkhann   
Дата:   25-09-08 02:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: matataupa   
Дата:   25-09-08 02:50

Подклепям[smilie5]

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

У-у-у-у-у-у-у-у-у-у-у-у-у-у
Доле пишман ПарпарациЙ

/продавам един макро обектив/[smilie5]

еее, ма той ней за Никон[smilie5]



Публикацията е редактирана (25-09-08 02:50)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvcheTo   
Дата:   25-09-08 02:50

да ти имам проблема [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: darksorrow   
Дата:   25-09-08 02:50

много е забавно, когато им извадиш апарат, по-голям от техния пред очите.

оня ден в Борисовата един креативист правеше сесия на момиче върху кошче за боклук (после си мисля, че аз съм в творческа дупка?!) и само минаването ми оттам предизвика спиране на всякаква снимачна дейност, проследяващ поглед в рамките на 20на метра и ушевиден спор дали черното нещо в ръката ми е канон или никон.

трагикомично някакво.

ма нека си щрака(ме?!), какво?

Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: matataupa   
Дата:   25-09-08 02:51

Ако правилно съм разбрал апелО е само за тия с Никон и Оли, а[smilie8] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: Coincidentia   
Дата:   25-09-08 03:16

Абе то аз ужким с канонче някакво, ама това не би трябвало да има никакво отношение, издигам глас в защита на правото и на Пишман, и на всички други да си щракат колкото им душа иска [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: matataupa   
Дата:   25-09-08 03:21

Мистър, кажи кАде ще се разхождаш през Викенда, да дойда да ти пощракам[smilie5]

Никога не е късно да се отметнеш от горното де[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: rolla   
Дата:   25-09-08 03:34

Никон[smilie23]
Олимпус[smilie23]
Папараци[smilie23]
всички пишмани[smilie23]
То и имената им са дразнещи(и на марките и на пишманите и на папараците) [smilie23]

Нека се изградят специални градини, а защо не и паркове, а защо не и цели градчета или още -комуни , предназначени само за пишман папараци с горните марки в ръце.Да си се цъкат там и да не дразнят останалите.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: TeodorB   
Дата:   25-09-08 03:43

Да цъкат хората все от някъде се почва нали [smilie3] или ви е страх от проектоконкуренцията [ezik] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: papi   
Дата:   25-09-08 04:02

sirkhann
[smilie23] [smilie23] [smilie23]
не ставай смешен
аман от пишман писатели...[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie18] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: doca   
Дата:   25-09-08 04:43

Не е ли с бял обектив, не е папарак- по това се познават.
Папарaците в САЩ са с Канон, а в BG- с Никон.[smilie18] [smilie25] [smilie18] [beer]



Публикацията е редактирана (25-09-08 18:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: vladi3   
Дата:   25-09-08 06:35

Призива или има за цел да ни разсмее или е демонстрация на Глупост. Това дали някой носи чадър, ГСМ или фотоапарат и с това не е опасен за околните си е единствено негова работа. А, че има глупаци на които все нещо ще им пречи то е ясно [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: batdin   
Дата:   25-09-08 07:47

Аз пък искам всички с голфове и бели лади да се разкарат от пътищата,както и 90% от жените шофьори,и половината мъже шофьори!

Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: wfw   
Дата:   25-09-08 08:37

batdin написа:

> Аз пък искам всички с голфове и бели лади да се разкарат от
> пътищата,както и 90% от жените шофьори,и половината мъже
> шофьори!

и пенсионерите!

Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: mapbuh   
Дата:   25-09-08 08:39

Искам да кажа, че е време фото техниката да поскъпне и от улиците да изчезнат хилядите досадни хора, които се разкарват с фотоапарати и щракат нагоре-надолу, правейки се на големите фотографи, репортери и папараци. Дразнещо е всеки трети да се размотава с фотоапарат и да си щрака по улиците другите хора.


И аз искам компютрите да поскъпнат, и от интернета да изчезнат хилядите досадни хора, които не могат самички дори комютъра да си сглобят, да напишат 5 реда на асемблер. Дразнещо е всеки трети да се размотава по форуми, сайтове ...

Ама не ста'а :Р


Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: d256h   
Дата:   25-09-08 08:45

Преконструкция
=============================
Искам да кажа, че е време автомобилите да поскъпнат и от улиците да изчезнат хилядите досадни хора, които ги задръстват и карат нагоре-надолу, правейки се на големите шофьори, пилоти и шумахеристи. Дразнещо е всеки трети да се размотава с кола и да си кара по улиците между другите хора. Специален апел към всички неизявени шофьори, които даже нямат поведение на автомобилист, да си стоят вкъщи и да джиткат НиидФорСпиид. [ezik]

Предполагам, че не съм единствен, който забелязва въпросната тенденция, особено в София. И предполагам, че не си въобразявам, че масата от тези хора са от провинцията! И дано не съм единствения раздразнен.

Благодаря!
===============================
Край на преконструкцията!

А личното ми мнение е, че апела против 'пишман папараците' е недемократичен, смешен и глупав!



Публикацията е редактирана (25-09-08 08:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: Yozo   
Дата:   25-09-08 08:47

Аз пък искам sirkhann да изчезне щот много ме дразни, даже бих казал прекомерно много и ще взема да изпадна в черно настроение.

Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: delivero   
Дата:   25-09-08 08:59

хахахаххах
и аз съм за "ПИШМАН АВТОМОБИЛИСТИТЕ ДА ИЗЧЕЗНАТ" разни учебни коли с ПИШМАН ТЕТКИ учещи се да карат със СЛЪНЧЕВИ ОЧИЛА тип "МУХАТА ЦЕЦЕ" на очите и разплути инструктори до тях с извадена рака през прозореца оглеждащи ДУПАРАНИ по пътя :) ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА.

пишман папараците особено с НИКОН не ме дразнят толкова.

ха на здраве[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: ahaya   
Дата:   25-09-08 09:09

Днес в нашето общество е пълно с пишман бизнесмени, политици, директори и не знам още какво. В къщи ядът е дървени лъжици ама на вън са с най-дебелите ланци, най-лъскавите коли и нищо по-долу от канон или никон. Вместо да си сменят леглата, чаршафите и посудата хората си хвърлят парите за неща, с който ще ги видят навън и изградят лъжлив имидж. На всякъде е пълно с фалшификати.[smilie23]



Публикацията е редактирана (25-09-08 09:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: ilchoni   
Дата:   25-09-08 09:30

що бе, с какво толкова ви пречим бре алоууууууууу[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: jekopj   
Дата:   25-09-08 09:30

Най-добре да забранят фотоапаратите във всичките им разновидности.[smilie8]
Знам ли го тоя хубосник какъв е?Уж архитектура снима,витринки и кво ли не,а като ме зафиксира и току виж ми направил я бяла магия,я черна...в днешно време да нямаш вяра на никой.[smilie25]
И накрая предлагам...разрешително за носене и ползване на фотоапарат да се издава от органите на МВР...да се приеме нов член в НК за нанасяне на душевно терзание от заснемане с нещо си...за наказание по този член вие давайте предложения...[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: d256h   
Дата:   25-09-08 09:35

Долууууу Канон ![smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: ilchoni   
Дата:   25-09-08 09:45

256 [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: Damajanoff   
Дата:   25-09-08 09:48

[shtrak] [shtrak] [shtrak] ааа София [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Аман от пишман папараци
Автор: dml.hds   
Дата:   25-09-08 09:56

най-тъпата и смешна тема... хахахахахахахаххахаххахахахахахахах!!!!!!
[smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »