Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 "Фотограф" във Сървайвър
Автор: Sumuelll   
Дата:   24-09-08 20:39

Ако ми е вярна информацията след минути ще имаме представител на така наречените папараци в състезанието 'Сървайвър'. Често ги обсъждаме що за хора са, с нетърпение чакам да видя за какво иде реч. МОмчето е единия от двамата папараци на Бургас- тези които дебнат гостите на сватбата и по-късно продават снимките в ресторанта.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотограф" във Сървайвър
Автор: apollo   
Дата:   24-09-08 20:48

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотограф" във Сървайвър
Автор: Sumuelll   
Дата:   24-09-08 20:54

[smilie9] последен ли ще го дадат? Ех ех ех.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотограф" във Сървайвър
Автор: apollo   
Дата:   24-09-08 20:58

Ами фотограф в общи линии ще е най-безинтересен на хората [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотограф" във Сървайвър
Автор: Sumuelll   
Дата:   24-09-08 21:00

Али Алиев - МОДЕЛ. Това е момчето което след като е намерило място в топ 10 на света в дадена класация, продължава да снима пред ритуалната зала и да се разправя в ресторантите после.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотограф" във Сървайвър
Автор: IvoZafirov   
Дата:   24-09-08 21:01

да не е Косара? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотограф" във Сървайвър
Автор: Sumuelll   
Дата:   24-09-08 21:02

[smile] Ех ти пък Иво.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотограф" във Сървайвър
Автор: redgy   
Дата:   24-09-08 22:49

Познавам младежа, с него се запознах на сватбата на Стойко Сакалиев(футболиста) в Бургас през 2003 година. Аз снимах видео. Работеше с брат си заедно, а той пък спечели ферарито на Слави. Върви им на тези момчета. Мислех, че отдавна са прекратили с екпресната фотография. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Стефан   
Дата:   24-09-08 23:00

Али го снимахме на миналогодишната Бодиграфия. И аз имам една снимка с него в профила ми, но Елриша тогава направи най-ценните кадри с него, показаха някои от тях при представянето му в предаването [smilie24]
Само не видях за фотограф да се споменава, специално Али не знам да има такива интереси...



Публикацията е редактирана (24-09-08 23:02)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Sumuelll   
Дата:   24-09-08 23:08

от години снима папарашки- до скоро на лента, вече с Д300. Като се върна назад във времето се сещам за 2 снимки които си купих в ресторанта в който се празнуваше сватбата. Искаше ми се да имам апарат който да прави такива снимки, скоро се оказах със Зенит, после... ОМ10, после... а да спечелих една награда която отиде с леко доплащане за един ФЗ-3, после... се оказа че Каноните като им менкаш картите и не форматираш се запазва последния номер от другия апарат и така си купих чисто нов Канон, а в незнанието си мислех че е на 8000 кадъра- категорично не беше, картата се оказа причината за този номер. Ta така, до колкото знам ще стигне до обединението и после ще изгори първи, ще следя с интерес.



Публикацията е редактирана (24-09-08 23:40)

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотограф" във Сървайвър
Автор: mitku   
Дата:   24-09-08 23:53

Ако не друго - поне част от сватбарите в Бургас са изкярили да има един досадник по-малко на сватбите им. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотограф" във Сървайвър
Автор: kosara   
Дата:   25-09-08 01:33

kav kosar be ei az snimam za italiq jinzano

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотограф" във Сървайвър
Автор: papi   
Дата:   25-09-08 04:03

косара
поздрави[smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотограф" във Сървайвър
Автор: asahi   
Дата:   25-09-08 18:40

Познавам един форумец, дето е снимал на последния Сървайвър, ама по никакъв начин не се включва в горните описания.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »