Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 някои да ползва Panasonic DMC LS80
Автор: bucki   
Дата:   22-09-08 10:40

има ли някои които ползва този модел?

Отговори на това съобщение
 Re: някои да ползва Panasonic DMC LS80
Автор: mitakabus   
Дата:   22-09-08 20:57

аз...т.е. жена ми и ...аз понякога...[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: някои да ползва Panasonic DMC LS80
Автор: bucki   
Дата:   22-09-08 22:50

какви са впечатленията от него?

Отговори на това съобщение
 Re: някои да ползва Panasonic DMC LS80
Автор: mitakabus   
Дата:   23-09-08 07:19

Еми питай какво те интересува де - няма ти вадя думите с ченгел ся...сапунерка като цяло...2.8ф което помага за снимане у дома долу горе, малко бавно фокусира на по-затъмнено ама то всички са така. Стабилизацията работи добре, клипове си снима - стават! Малко и удобно апаратче. Шумниък е ама пък правих едни снимки на 400 ИСо една вечер и не бяха много зле за тая малк матрица...[smilie7]
.. Взех го на жена ми , че ми писна да ми мрънка всеки път като мъкнем чантата с апарата и обективите - та така..[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: някои да ползва Panasonic DMC LS80
Автор: bucki   
Дата:   23-09-08 10:03

кажи ми на какъв режим да снимам,нали има интелигентен и нормален!аз щракам повече на нормален!малко не разбирам от ИСО.пробвах да направя снимка на исо 1600 без светкавица и стана малко гадна.кажи как да го настроя да прави добри снимки![shtrak]за тези пари които сам дал(200 лв)добър избор ли сам направил?



Публикацията е редактирана (23-09-08 10:16)

Отговори на това съобщение
 Re: някои да ползва Panasonic DMC LS80
Автор: mitakabus   
Дата:   23-09-08 12:23

Ами интелигентния режим ме дразни мене - фокусира по -бавно. Прави се на умен и прочие! Аз съм на нормален. Исото не го барай - това е сапунер все пак с доста малка матрица. Може да го сложиш на ISOmax 400 и това е![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: някои да ползва Panasonic DMC LS80
Автор: bucki   
Дата:   23-09-08 12:47

ами аз сам го сложил на исомакс 1250 на нормален режим и като снимам тои сам си избира исото,на дневна свтлина жинаги ги прави с исо 100

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »