Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Възможно ли е да има някакъв бъг в сайта!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-09-08 05:39

Не знам дали нещо при мен не е както трябва, а и не се сещам какво би могло да е, ама от известно време наблюдавам един странен момент.

Значи, понеже не влизам съвсем всеки ден тук, а ми се ще да видя всичките кадри, които са пуснати в Албум - избрано докато ме е нямало, та започвам да си ги разглеждам наред.
Понякога после хвърлям и по едно око на рейтинг Б класацията и забелязвам, че там има снимки, примерно пуснати в последните 1 - 2 дена, които обаче не са ми се появили когато съм разглеждал албума Избрано [smilie11]

Не знам дали просто не се случва да съм пропуснал да ги видя, но става въпрос все пак за доста случаи, та... дали нещо подобно не се случва и на някой друг!?

Да кажа все пак едно "сори" на админите, че не съм ги попитал лично с ЛС, а пускам тема, но подозирам, че ще ми кажат, че няма проблем от тяхна страна, та затова разчитам по-скоро на другите потребители да си кажат, ако им се случват подобни нещица или причината е изцяло в моя телевизор... или в самия мен дори [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е да има някакъв бъг в сайта!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-09-08 05:44

Да допълня нещо - стилът ми на разглеждане на снимчиците е такъв, че не ровичкам по отделните тематични галерии, а само в основния албум, но нали всъщност там би трябвало да се появяват съвсем всички кадри (без онези галерийки, които не са за там) по реда, по който са пуснати за гласуване [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е да има някакъв бъг в сайта!?
Автор: тьма   
Дата:   18-09-08 07:00

Точно този въпрос ми се върти от доста време в главата, защото методът ми на разглеждане е абсолютно същият - абсолютно всичко от Албум избрано , а след това в рейтингите - откривам много снимки, които не съм видяла, не си само ти, споко

но на какво се дължи този феномен?


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-09-08 07:06

А така, мерси за подкрепата, успокоява ме, че не съм нещо изкрейзил, поне не съвсем... или поне, че не съм само аз изкрейзилият [smilie5]

Значи резонно ще да е било чуденето ми и може би трябваше да питам лично админите, ама все пак е възможно и те да не са съвсем наясно, та и от друго място да дойде някакво евентуално обяснение... а дано [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nsirakov   
Дата:   18-09-08 07:17

Coincidentia написа:

> А така, мерси за подкрепата, успокоява ме, че не съм нещо
> изкрейзил, поне не съвсем... или поне, че не съм само аз
> изкрейзилият [smilie5]


определено не си сам :)



>
> Значи резонно ще да е било чуденето ми и може би трябваше да
> питам лично админите,


определено

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-09-08 07:38

[smilie5] nsirakov, айде сега, не ме ревнувай от изгората ти, няма да ти я взема, всички усещаме, че тя си е запазена за теб [cool]

А иначе явно беше повече по правилата да питам лично, ама нали и се колебаех, че само при мен има грешка и те можеха да ми кажат точно това...

Все едно де, не мисля, че чак толкова дълбок гаф е станал, ще го видят тук и ще си кажат дали са запознати със случая.
Защото, ако не са, може да се очаква, че ще пренебрегнат питанката ми, а така - като се окаже, че и на други им се случва, някак по-достоверно идва... абе, знам ли, ще видим [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е да има някакъв бъг в сайта!?
Автор: nsirakov   
Дата:   18-09-08 07:54

нещо си се сбъркал... престанете да е калесвате, няма да е взема... аз употребявана стока не искам, при това със съмнително качество...

вие с нея по форума сте си дупе и гащи, дори си мисля понякога дали не ви е едно и същи Ай Пи, то ама може и да не е... как то и да е... проблема си е ваш...[ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-09-08 08:07

Аааа, сираков, не така, аз с русофили не мога да имам едно Ай Пи и в пряк, и в преносен смисъл [ezik] [ezik] [ezik]

Ама иначе вярно и мен много ме учудва, че се оказва, че някак я радвам, а всъщност другото, което ме шашка малко, е че, въпреки адски непасващите ни нагласи в много или по-скоро в преобладаващата част от посоките, то може да се говори човешки с нея, а и все пак все някъде имаме разни допирни емоционални моменти...

Ама стига съм си самоспамил темичката, да видим какво ли ще кажат разбирачите по съществото на проблема [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е да има някакъв бъг в сайта!?
Автор: admin   
Дата:   18-09-08 10:29

Няма такива проблеми в сайта. Няма снимка, която да не е минала през албумите и да се е появила в рейтинга. Имайте предвид, че освен албум избрано има и представяне. Снимките от представяне също излизат в рейтинг Б ако имат такъв.
Вместо празни разсъждения - дайте пример. Казвате - ето тази снимка е в рейтинга, а я нямаше в албума. Давате линк към снимката и хората ще ви кажат виждали ли са я или не.
Такива разсъждения "Там има снимки" , "Става въпрос за доста случаи" са меко казано странни.
Много по-лесно е да кажете - "Ето тази и тази снимка я нямаше в албума, а се появи в рейтинга"

ХАЙДЕ СЕГА ДА ВИДИМ ПРИМЕРИТЕ.



Публикацията е редактирана (18-09-08 10:34)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-09-08 11:33

А де, това с примерите вярно си е логично... ама не си спомням [smilie8]

Може пък действително да са били точно кадри от представяне, които да са влезнали в рейтинг Б, това би обяснило нещата май.

Да де, признавам си, че не се сетих да запомня с кои снимки става, та засега няма да вдигам повече олелия и просто ще видя в следващите дни дали ще ми се случва пак, ще проверя внимателно този път дали не са от представяне или дали не съм недогледал аз и чак тогава ще надам пак вой, само ако има нужда, разбира се [smilie5] [smilie8] [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »