Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Репутация GLOBALMEDIAPRO.COM
Автор: dave   
Дата:   08-05-08 22:52

Здравейте

гледам в тема в базара стана дума за GLOBALMEDIAPRO.COM. Доколко благонадежден търговец са се чудя.

Домейна е регистриран в далечната 2000 год и това е единственото което знам за тях :-/


Отговори на това съобщение
 Re: Репутация GLOBALMEDIAPRO.COM
Автор: dave   
Дата:   08-05-08 22:59

Не приемат payPal плащания, което би добвило малко сигурност. Някой с личен опит?


Отговори на това съобщение
 Re: Репутация GLOBALMEDIAPRO.COM
Автор: dave   
Дата:   08-05-08 23:10

Интересно. Така им е изглеждала продуктовата страница преди 5 год:

http://web.archive.org/web/20030602170759/www.globalmediapro.com/video/products/


Това е добре [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Репутация GLOBALMEDIAPRO.COM
Автор: dave   
Дата:   08-05-08 23:11

Ама стана разпалена дискусия, гледам [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Репутация GLOBALMEDIAPRO.COM
Автор: ibk   
Дата:   09-05-08 00:31

Не знам какво ще купуваш от тях (фото или видео камера), но погледни дали го няма и на

www.expandore.biz

Сингапурци са и са железни. Купих си камера от тях преди 4 г., после още двама приятели си купуваха разни неща от тях (говоря за камери над 4000$) - никакъв проблем! Всичко пристига за около 1 седмица. Бързи и точни са в кореспонденцията.
Е после си плащаш мито и ДДТ, но пак излиза по-евтино от някои неща тук.

Успех.[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Репутация GLOBALMEDIAPRO.COM
Автор: kosatabg   
Дата:   26-06-08 22:41

Здравейте! Имам питане. Как се процедира при закупуване от www.expandore.biz. Какви са стъпките, които трябва да предприема и каква ми е гаранцията на парите, стоката, гаранционното обслужване? Става въпрос за закупуване на http://www.expandore.com/product/Sony/Proav/model/HDV/HDV_Cam3.htm
Professional HDV Camcorder PAL Version HVR-Z7 ( PAL Version)
И при положение, че обявената цена е USD 5750, колко ще ми "стъпи" франко вратата ми?
Благодаря предварително!



Публикацията е редактирана (26-06-08 22:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Репутация GLOBALMEDIAPRO.COM
Автор: ibk   
Дата:   27-06-08 06:56

Прати им на мейла едно запитване - колко ще ти излезе и ще ти отговорят много бързо. Дори ще можеш и да си избереш куриерска фирма.
Митото май беше около 6-7%. ДДС - 20%.
Гаранцията - провери дали е международна.


Отговори на това съобщение
 Re: Репутация GLOBALMEDIAPRO.COM
Автор: kosatabg   
Дата:   27-06-08 21:15

Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Репутация GLOBALMEDIAPRO.COM
Автор: dareal   
Дата:   04-07-08 08:50

а международната гаранция важи ли за България? Тоест ще имам ли после ядовече ако нещо ми се случи на техниката?

Отговори на това съобщение
 Re: Репутация GLOBALMEDIAPRO.COM
Автор: kosatabg   
Дата:   30-07-08 00:07

Купих камерата от www.expandore.com. Благодаря на ibk за съветите. Сингапурци доставят! Това е най-важното. Другото важно:
1. Цената: По-евтино (за момента) излиза да платите в USD, вместо в EUR. Курсът на обмен в Сингапур не е най-добрата им стана. В цената се калкулира стоката, транспорта и застраховката.
2. Транспортът е на ниво, куриери са UPS. Пратката се проследява с тракинг код по нета. Опаковането е повече от задоволително (сума ти наелонови пликове пълни с въздух, играещи ролята на еърбеци, всичко завито прилежно, поставено в кашон, целият е увит в наелон за влагозащита, всички необходими етикетчета и указания)
3. Стоката определено е нова и пристига с всички книжлета, CD-та и каквото там и се полага.
4. Времето: От превеждането на парите, до доставката - 7-8 работни дни.
5. Неприятният момент с митото и ДДС-то: Плаща се по схема: фактурна стойност + транспорт = МОС (митническа облагаема стойност). Върху МОС се начислява митото. Справки за митата можете да получите тук.
Върху (МОС+Мито) се начислява 20% ДДС. По този начин се постига завидния бюджетен излишък в БеГето. Като се плаща данък върку данъка. [smilie9] Като цяло обаче, стойността на стоката определено остава значително по-ниска от тази, продавана "официално" в БГ, че и в ЕС.
6. Гаранцията: Стоката за износ от expandore НЯМА гаранция. Можете допълнително срещу известна сума да си закупите от expandore т.н. Extended Mack Worldwide Warranty, но никой в БГ, не ви гарантира гаранционното покритие на тази гаранция. Повече за гаранцията тук.
[beer]



Публикацията е редактирана (30-07-08 00:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Репутация GLOBALMEDIAPRO.COM
Автор: barak_off   
Дата:   04-09-08 19:59

КОСАТАбг и аз имам намерение да си купувам камера. Ще те помоля ако е възможно да се свържем за да обменим информация. Много ще си ми полезен. Изпратил съм ти лично съобщение където са телефоните за връзка. Жив и здрав.

Отговори на това съобщение
 Re: Репутация GLOBALMEDIAPRO.COM
Автор: charger   
Дата:   04-09-08 22:39

Има ЕДИН истински сервиз за професионална видеотехника и той е на UVT.Други фирми също го ползват.Вариант в Солун,ако не искаш БГ или да ти се учат на камерата.Ако купиш Sony,извън БГ,нямаш сервизна поддръжка тук.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »