Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Енергиен проблем с Lumix TZ3
Автор: emoxide   
Дата:   31-08-08 00:01

Уважаеми любители на фотографията,
Обръщам се към вас, с надежда, че можете да ми дадете съвет и да споделите ваши впечатления от подобен проблем. А той е следният: миналата година от "ТЕХНОПОЛИС" си купих чисто нов Panasonic TZ3. За съжаление обаче батерията му издържа зеснемането на едва около 50-70 снимки и малко разглеждане на екрана....По принцип производителят обещава заснемането на до 270 снимки при ползване на дисплея и работа с вариото при всяка снимка на пълна резолюция от 7Mp и това по стандарта на CIPA! А учудващото е, че батерията не е много малка - 1000Mah. Пробвах и с друга неоригинална , заместваща, с капацитет от 1300Mah но резултатът е същия...Моля за съвет и помощ, ако някой е имал сходен проблем нека сподели.[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Енергиен проблем с Lumix TZ3
Автор: juslen   
Дата:   31-08-08 00:36

Ами апарата ти е в гаранция още,занеси го в сервиза,може да е дефектен или някой елемент е изгорял и ти изяжда батерията.
Общо взето без сервиз няма как да се оправи.
Иначе този модел спокойно си прави поне 220 снимки,че и повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Енергиен проблем с Lumix TZ3
Автор: emoxide   
Дата:   31-08-08 00:40

Мерси и аз така предполагам , един познат е с TZ1 и прави по суматлък снимки безпроблемно

Отговори на това съобщение
 Re: Енергиен проблем с Lumix TZ3
Автор: heavyrockin   
Дата:   31-08-08 00:53

Сменяй бързо машината, че имаш яко гадже и искаме още негови снимки:)

Отговори на това съобщение
 Re: Енергиен проблем с Lumix TZ3
Автор: emoxide   
Дата:   31-08-08 00:58

хахахаха!
Този Панасоник и го подарих миналата година за коледа. Разбира се, че аз бях обвинен, че съм и подарил развален апарат. Та сега опитвам да разбера какво му е на апаратчето й. Иначе аз ползвам Canon Powershot G9 от който са и показаните снимки в албума ми.



Публикацията е редактирана (31-08-08 01:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Енергиен проблем с Lumix TZ3
Автор: vladovg   
Дата:   31-08-08 19:22

Най вероятно има оттечка на ток .А какво става ако оставиш заредена батерия в него да речем за седмица и през това време не си го ползвал?

Отговори на това съобщение
 Re: Енергиен проблем с Lumix TZ3
Автор: emoxide   
Дата:   31-08-08 23:17

Не знам какво става...Както казах по-горе този апарат го купих като подарък на гаджето за коледа. вероятно батерийкато си умира помалко. Но така или иначе ще се ходи на сервиз то се е видяло....[smilie2] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »