Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ProShow Gold - проблеми
Автор: karajov   
Дата:   21-08-08 09:19

в началото всичко си беше наред. подредих си около 300 снимки, прикачих си музика и си вървеше. опитах да запиша CD но на него музиката ми прекъсва. отново я прикачих , пак същото. сега от няколко дни и програмата ми забива. файловете са около 2-4 мб общо е около 100 мб. дали това е проблема.

Отговори на това съобщение
 Re: ProShow Gold - проблеми
Автор: BateBorko   
Дата:   21-08-08 15:47

Желателно е файловете да са кропнати до размер, в който ще се изобразяват на монитора и компресирани. За компресията същото важи и за музикалните файлове. Ако файловете са ти много големи, програмата сама прави необходимата компресия, но резултатите са по-лоши.Забиването може да се дължи на бъгава версия или на опит за ползване на кирилица. Препоръчвам ти версия 3.0.1906. Ако презентациите са над 100 MB, по-добре е да се свалят на хард-диска и от там да се възпроизвеждат. Няма ограничения, но според мен е добре презентацията да е до 30 MB.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »