Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 за обноските във форума
Автор: veni6   
Дата:   19-08-08 14:01

Защо във всяка тема все се намира някой да направи хаплива, арогантна или направо груба, забележка? Какво е това явление: творци без липса на възпитание?
Аз от дълго време съм художник, а наскоро изкарах фотографски курс, малко да се "модернизирам"[smilie6].
Препоръ4аха ми този сайт, за малко "жив" контакт и макар да останах о4арована от фотото, форума уби добрите впе4атления! [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: canonio   
Дата:   19-08-08 14:04

Ми иди се оплачи на тоя, дето ти го е препоръчал. И аз като питам глупости във форума на "гипскартон майсторите" ми се карат....

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: d256h   
Дата:   19-08-08 14:05

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: alextu   
Дата:   19-08-08 14:06

За буква Ч не си ли чувала или 4 е по-модерно и артистично?

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: CTEHATA   
Дата:   19-08-08 14:06

Когато видя нещо, написано със 4-ки, 6-тици и евентуално други подобни "разширения" на българския език, винаги се чудя - авторът с правописа ли е по-зле или с математиката?
Избягвам обаче остри, хапливи забележки към подобни хора, защото Интернет е доста анонимна медия и винаги има риск да обидя дете със забавено развитие например...

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: darkarcher   
Дата:   19-08-08 14:06

Е, това е то най-професионалният фотографски форум. [smilie18] В България! [smilie19]
Айде, моля ви се... [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: matataupa   
Дата:   19-08-08 14:07

Канонио, не си съвсем прав. Ма няма да давам примери, че петък е далеч[smilie5]

Не че се оплаквам...хич даже, но като цяло тоонът във форума не е ОК


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Cristinel   
Дата:   19-08-08 14:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: d256h   
Дата:   19-08-08 14:12

Защо във всяка тема все се намира някой да направи хаплива, арогантна или направо груба, забележка? Какво е това явление: бираджии без липса на възпитание?
Аз от дълго време съм бираджия, а наскоро изкарах бърбън курс, малко да се "модернизирам"[smilie6].
Препоръ4аха ми този сайт, за малко "жив" контакт и макар да останах о4арована от бир-форума уби добрите впе4атления! Не мога да разбера, като влезна в кръчмата защо никой не ми обръща внимание и не идва да ме черпи биричка...
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: canonio   
Дата:   19-08-08 14:14

Тонът си е съвсем ОК.
Към неграмотните отношението е брутално навсякъде. Към хората, които питат какво да си купят за 784 лева, пък след месец дават акъли - също.

А за гипсокартона - да, посещавам им форума. Карат се по същия начин като нас. Ама не им държа сметка, ами си отсявам каквото ми трябва и вече доста успешно се справям с окачени тавани. Най-голямата глупост, е да се регнеш в един форум и да се опитваш да го променяш....

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: NewAttitude   
Дата:   19-08-08 14:19

Вени,във "форума" с темите ще видиш най-често вечните безсмислици на няколко души на тема"Кой е по-по-най?Канон/Никон" и тем подобни,макар че понякога има и по-смислени неща и по-полезни или по-важни теми.По-скоро разбирай форума като една галерия,разглеждай снимки произволно,коментирай там където ти харесва,пиши на лични- това са имали предвид с "живия контакт".Писатели много.Заслужава си все пак да си тук,има много готини хора.Не всички присъстващи са сдържани и възпитани,невинаги преобладава добрия тон,но не е ли навсякъде така? Има моменти,когато хората тук се обединяват и се организират по хубави или лоши поводи.Определено този форум е по-жив и по-свеж от други подобни.Добре дошла [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   19-08-08 14:20

canonion иска се търпение...

и на мен преди да се регистрирам във форума ми казаха, че тук е пълно с надути самохвалковци без покритие и с лошо отношение към авторите и т.н.
един-два месеца се сдържах, ама после реших да се хвърля във вълните.
оказа се, че освен акулите имало и делфини, пък аз съм можел и да плувам. та така... [beer]
(бира не пия)

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: Manchev   
Дата:   19-08-08 14:25

Е, не! Отговорите в темата са велики! Хахахаха. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: n1x0n   
Дата:   19-08-08 14:28

Избягвам обаче остри, хапливи забележки към подобни хора, защото Интернет е доста анонимна медия и винаги има риск да обидя дете със забавено развитие например...

Е ти направо нищо хапливо не каза!!! [smilie18] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: darkarcher   
Дата:   19-08-08 14:32

Добре бе, хора. Повечето поназнайват нещо, някои са наистина напреднали, професионалисти. А онези, които са се регистрирали, за да потърсят помощ? "Тъпите" им въпроси...?

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: Manchev   
Дата:   19-08-08 14:44

Ами това говори за културата и възпитанието на "напредналите". Аз когато мога помагам, вместо да се присмивам.

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: d256h   
Дата:   19-08-08 14:45

Каква помощ, това да не е 'Червен кръст' или фондация против Паркинсоновата болест? Това е форум!!! Всеки си намира подходящи хора , с които да контактува. Ако някой иска да получи съвет, трябва да знае как да си го поиска а не:

'Ами значи сега, намислил съм да си купя ДСЛР и к'во ше ме посъветвате? Ама искам точно да ми обясните защо трябва да си купя предлагания от вас модел'
Е на такъв пост, как да му реагираш?
Ми този постъджия не знае да се държи нормално с непознати, но и претенции и задачи поставя на останалите...как да не го нападнеш сладурчето отворено? Ъ как?

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: darkarcher   
Дата:   19-08-08 14:47

Кредити за коментари не се получават. Не трябва да се толерира нито популисткото нехайство, нито прекаленото многознайство, нали? [smilie24]

А фенове като pd има навсякъде [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: boni   
Дата:   19-08-08 15:17

"Добър ден, бихте ли ми помогнали да направя избор между два модела. Запознах се с информацията в интернет за моделите, но бих искал да получа мнение и от хора, които са ги ползвали, както и няколко снимки в пълен размер ако е възможно. Благодаря предварително!" - ето един примерен пост от начинаещ, на който ще отговоря с удоволствие.

"Абе разбирачите я като сте толко отворени да ме инфо ся що да си купя тоя, а не оня модел. Ква е разликата между черния и сребирстия fz50? Що па тоя 40D дет е само 10меги е по-скъп от мойта практика 12.3мега, баси простотията, оня хем е голям и грозен, хем няма видео" - ето един често срещан пост от начнаещ, на който няма да отговоря с удоволствие или ще му се подиграя хапливо, арогантно и може би дори грубо...



Публикацията е редактирана (19-08-08 15:18)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ЕНА   
Дата:   19-08-08 15:24

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: flipbeat   
Дата:   19-08-08 15:28

често плача като ме засегнат във любимият си фото-форум...

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: Manchev   
Дата:   19-08-08 15:28

Е, аз изключвам по подразбиране тези примери. Нормално е те да срещат пренебрежение. Въпросът обаче е, че на много от нормалните теми се изсипват тонове плява.

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: special_k   
Дата:   19-08-08 15:32

"Какво е това явление: творци без липса на възпитание? "

[smilie18] [smilie18] [smilie18]


тва изречение......хахахха

иначе - това че някой може да се храни с 6 прибора и не се оригва не го прави добър фотограф. На снимащите изразните средства не са в приказките... Общо взето най-добрите фотографи които познавам са си простаци отсекъде.., ама и така си ги обичаме[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: loki_in_disguise   
Дата:   19-08-08 15:41

На мен пък, ми е любопитно...
Че, идиоти има и ще има винаги е ясно. Че има идиотски въпроси, също е ясно.
Но, какво кара един сериозен професионалист, каквито тук има, да се спре на съответния тъп въпрос, за да напише: "колко тъп въпрос!". Не се ли подозира, че той, като професионалист, трябва да има достатъчно самочувствие да подходи с нужното и необиждащо снисхождение и, ако много му се отговаря, да го направи така. Или, ако е толкова зле въпроса, да разбере, че това е много под нивото му и да отмине?
Ако има достатъчно самочувствие, защо му е да подтиска някого или да се самодоказва на нечйи новашки, лаишки и неориентиран гръб като пише само за да му каже: "ти си лаик, новак и неориентиран"?
Не, че всички си нямаме нашите "хормонални дисбаланси", но.... Просто си мислех[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: за обноските във форума
Автор: Георги   
Дата:   19-08-08 15:45

неграмотните хора са навсякъде [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »