Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Една презентацийка от мен
Автор: rolla   
Дата:   08-08-08 21:04

http://tranz.it/load.php?id=tmKzItb1fYqovSUR140482


около 50мб е. Надявам се да ви хареса.
Имам и avi вариант около 250мб-ако има интересуващи се от моето творчество с невъзможност за използване на уиндоус.Ще го кача и него,но по-късно[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Една презентацийка от мен
Автор: peterst   
Дата:   08-08-08 21:18

яко [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Една презентацийка от мен
Автор: ogimag   
Дата:   08-08-08 22:03

Готини фотки! [beer]
Като цяло презентацията има и слаби места (за мен)ама сега не ми се пише. А и е петък- не е ден за намиране на кусури. [shtrak]
Аз бих оставил за най накрая снимките с детето ходещо по стената към фара. Ефектно е и красиво. Хареса ми! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Една презентацийка от мен
Автор: rolla   
Дата:   08-08-08 22:26

Това са снимки от последните 3 години.Исках да ги подредя горе-долу по цветове и за това детето което бяга към фара е в средата-защото е в синята гама:)
Определено слаби места има[smilie24].По едно време става доста скучно(все пак е 10 мин.) но тази музика на Сатриани ми е една от най-най-най любимите и много исках да я използвам в това слайдшоу,а и снимките май дойдоха множко[smile] [beer]
Давай смело с критиката.[beer] Пък нали за това съм се решил да я кача-по-скоро за кусури от колкото за похвали.



Публикацията е редактирана (08-08-08 22:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Една презентацийка от мен
Автор: nokoloff   
Дата:   08-08-08 22:37

Определено има доста добри кадри, като тези с детето отиващо към фара са от най-запомнящите се. А стената с фолк каките мисля, че беше добър край [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Една презентацийка от мен
Автор: surg   
Дата:   08-08-08 22:48

света е цветен....за хората поне...
ти за разлика от досъа хора тук го жийдасх, нещо повече , имаш и цветни мечти...

опитвала си почти всичко от фотографията...

хубави снимки
но...
имаш 10тина на ниво семен албум....
сигурно за пълнеь на времето...

и доста снимки от дневните...са малко преосветени....
малко...



браво...

Отговори на това съобщение
 Re: Една презентацийка от мен
Автор: ogimag   
Дата:   08-08-08 22:53

Как ме караш да пиша а ме мързи.
- Много са снимките. Не се опитвай да покажеш всичко! Общо взето в една презентация след 5-6 минути става скучно. Спокойно можеш да извадиш снимки. По цветова гама може да са подредени, но тематично са доста разбъркани.
- Харесвам това, че всички са с еднакви рамки и използваш само един ефект м/у снимките. Така можеш да се съсредоточиш върху гледането.
- В презентацията има доста добри снимки сами за себе си. И цвят [smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »