Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 "Почти петъчна", ама в понеделник.
Автор: MarinY   
Дата:   04-08-08 21:38

Напоследък (поне на мен ми прави впечатление), се появяват снимки със следния сюжет:
Модел - облечен(Много добър, професионален), Осветление - не можеш да му направиш бележка, Техническо качество на снимката - топ, Композиция - закована! ... и хоп ... цицката на модела излязла... Това издигане на стила "папараци" в ранг "арт" ли е? Или стила "небрежно елегантен" добива нови измерения? Или се харесват напоследък жените повлекани, дето им изпадат гърдите от деколтето?
Мойто мнение е, че това е твърде "техническо демонстративно" и няма нито арт, нито еротика, а само "безотговорна небрежност" [smile]
Бих се вслушал и в друго мнение. Може пък да не съм в крак с тенденциите.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: "Почти петъчна", ама в понеделник.
Автор: gdavidov   
Дата:   04-08-08 21:55

Не знам.Съжалявам.

Отговори на това съобщение
 Re: "Почти петъчна", ама в понеделник.
Автор: alextu   
Дата:   04-08-08 22:01

Не се сещам да съм видял такава снимка апапараци арт. Да беше показал?

Отговори на това съобщение
 Re: "Почти петъчна", ама в понеделник.
Автор: MarinY   
Дата:   04-08-08 22:03

Не. Ще го тълкуват като реклама или лично заяждане[smile] . А аз просто си питам. Нищо лично.

Отговори на това съобщение
 Re: "Почти петъчна", ама в понеделник.
Автор: christal   
Дата:   04-08-08 22:08

Eстествено, че се харесват жените повлекани, дето им изпадат гърдите от деколтето. Ти за първи път ли чуваш?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: MarinY   
Дата:   04-08-08 22:15

christal, може, ама защо в твойте снимки не виждам нито една такава? [smilie3]

П.П. [smilie18] Сетих се един стар виц за една такава млада дама в трамвая, като се усетила, че цицката и е навънка, притеснено се затюхкала, че пак е загубила бебето -сукалче ...



Публикацията е редактирана (04-08-08 22:22)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »