Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Традиционният събор в село 4окманово ...
Автор: ivan.draganov   
Дата:   28-07-08 00:19

Тази година традиционният събор в село 4окманово ще се проведе на 2-ри август /събота/ ,начало 18.30 ч. на центъра на селото -площада пред училището !Мероприятието се провежда в чест на Илинден -"Св. Илия" -покровител на селото !!! Заслужава си да се посети ,и повесели човек!! Селото се намира само на 8 км от гр. Смолян ,в посока -Смилян и Горна Арда ,последният автобус за там може да хванете от спирка "Бункера" -кв. Старо Райково в 19.30 ч.. Заслужава си да се посети ,заради ежегодните надпявания и официални тържества в чест на празника Илинден,който светата църква почита на 20.07.. ,заради празничната атмосфера през целия ден ,и заради многообещаващата атмосфера за заснемане!!
Само на 6 км. от с. 4окманово се намира с. Смилян ,а на 25 -село Горна Арда ,или 8-ма грани4на застава от Смолянският отряд!!! Няма нужда да ви изброявам многобройните сюжети и места ,на които можете да направите интересни снимки!! Това оставям на всеки да оцени сам за себе си !!
4увствайте се поканени!!!
За заинтересованите,на събора в 4окманово ще пее народната певица Румяна Попова!!
Може да се нощува в близкия Смилян ,на цени от порядъка на 12-50 лв.!!
Заповядайте!!![beer] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Традиционният събор в село 4окманово ...
Автор: ivan.draganov   
Дата:   28-07-08 00:27

Забравих да изброя селата ,които отстоят от 4окманово в посока с. Горна Арда !! Зна4и на 6км от 4окманово е с. Смилян ,с про4утият смилянски боб ,в селото има рибарник ,в който можете да наловите американска пъстърва ,или балканска /в р. Арда.../ Там могат да ви приготвят рибата пред вас ....! Следват селата Кошница ,Могилица/известна с Агушевите конаци/ и Долна и Горна Арда !! На Горна Арда има места ,изградени за барбекюта и подобни забавления ,бихте могли да снимате и самата граница ......!!! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Традиционният събор в село 4окманово ...
Автор: Amigo   
Дата:   28-07-08 11:37

Ами на 2 и 3 е надсвирването в Гела, иначе бих дошъл [smilie8] А в Смилян е [smilie24] [smilie6] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Традиционният събор в село 4окманово ...
Автор: ivan.draganov   
Дата:   28-07-08 11:50

Има интересни места за снимане във всички родопски села ,особено ако човек отива за пръв път![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Традиционният събор в село 4окманово ...
Автор: ivan.draganov   
Дата:   30-07-08 09:13

Ех ,как съм на работа в събота ...иначе можеше да се заформи едно мероприятие в Смилян!! Който посети тези места ,пак ще иска да се върне!![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Традиционният събор в село 4окманово ...
Автор: Mick   
Дата:   30-07-08 10:20

Ванка, и аз споделям твоята съдба в събота - иначе щяхме да се метнем на колата...[beer]
Ееех... Родопа планина... [smilie24]

Браво за подробното инфо което си дал...все някой ще му е от полза..[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Традиционният събор в село 4окманово ...
Автор: ivan.draganov   
Дата:   30-07-08 10:27

Благодаря ,Майк!!

Имам някои снимки в профила си от там ,който иска може да погледне!!
Поздрави ,Майк!![beer] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Традиционният събор в село 4окманово ...
Автор: Mick   
Дата:   30-07-08 10:39

аз съм Мик бре [ezik] [ezik] (като 29 ...ама с К) не съм Майк[smilie5]

[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »