Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Софтуерен въпрос за Panasonic Lumix DMC-LS75
Автор: long-go   
Дата:   23-07-08 22:34

здравейте,

става дума за следното: на мой приятел жена му от швейцария му донесе такъв панасоник :Panasonic Lumix DMC-LS75.
Апаратчето не е лошо но има едно "малко" проблемче.Менюто му е на Немски,Френски и Италиянски. Има ли начин да се вкара софтуера който е с езикови пакети примерно Руски,Английски и т.н. или поне да се добавят евентуално само езиковите пакети към този фирмуеър?[smilie8]
Пратих мейл със същият въпрос към панасоник европа , там казаха че сме си имали местен офис, от където пък ми казаха да съм се обадел на еди си кой сервиз и вече половин месец чакам писмо.. та за това рекох да питам.. ако някой знае...

Благодаря предварително![beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Софтуерен въпрос за Panasonic Lumix DMC-LS75
Автор: mihajlov2   
Дата:   24-07-08 09:00

Доколкото съм чел - всички езици са си във софтуера (фърмуера) на апарата. Така че няма нужда от вкарване на допълнителни софтуерни пакети. Но подобна смяна на езици и региони хич не е лесна. Казано накратко - за сервиз си е проблемчето. Някъде бях чел по руските форуми, че за Panasonic FZ50 със съшия проблем трябва да се влезе в сервизното меню на апарата. Посло в него нещо се задаваше на точно определени места. Влизането ставаше с някаква комбинация от бутони - при натиснати едновременно горна стрелка на джойстика и копчето за стабилизатора, се включва камерата. ВНИМАНИЕ! Не знам какво се прави по-нататък и КАК се излиза от сервизното меню. Ако нещо объркаш вътре в него, може да блокираш апарата или да си останеш само с японско или китайско меню! Затова - в сервиза



Публикацията е редактирана (24-07-08 09:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Софтуерен въпрос за Panasonic Lumix DMC-LS75
Автор: long-go   
Дата:   25-07-08 00:03

Знам че ще прозвучи глупаво но ако само се ъпдейтне фирмуеъра с някой друг който е стандартен за модела дали няма да стане номера?


@mihajlov2
Благодаря за инфото и за сега нямам мерак да влизам в секретното му меню защото нямам никакво инфо за това иначе да съм го подкарал..

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »