Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 И пак избор на обектив
Автор: panaiot   
Дата:   23-07-08 10:46

Здравейте,

На път съм да закупя стандартен зоом и видях във фотозоне.де, че Тамрон 17-50 Ф2.8 е направо убийствено рязък но пък е бавен и шумен. Та въпроса ми е дали някой може да ми даде мнение дали си заслужава и разбира се съм отворен и за алтернативи. Канон 24-70 2.8 е добър но не толкова остър а и е почти три пъти по скъп.

Благодаря ви предварително [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: И пак избор на обектив
Автор: panaiot   
Дата:   23-07-08 10:48

Забравих да кажа, че снимам с Канан кропка 1.6 [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: И пак избор на обектив
Автор: coverdale84   
Дата:   23-07-08 11:08

много е относително...сам знаеш, че не е само едната рязкост, ами цветопредаване, рисунък, скорост на фокусиране, качество на самата изработка...канона за мен печели отвсякъде...ФФ обектив, който ако притежаваш ще забравиш за този диапазон що се отнася до зуум...тамрона си остава компромис...пластмасов, не един или двама са се оплаквали за фрон и бек фокусиране...много опира до бройка...но и той е доста приличен за парите си...ако изкарваш пари от снимане или не са ти проблем...24-70 е инвестиция...добре си се ориентирал...това са ти двата варианта...за мен лично 20мм в дългия край на Канона са по ценни от 7 в късия на Тамрона...зависи си главно от възможностите и нуждите ти...потърси стари теми във форума...надявам се да съм помогнал :)

Отговори на това съобщение
 Re: И пак избор на обектив
Автор: navy   
Дата:   23-07-08 11:29

канона е мазен, не си струва инвестицията [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: И пак избор на обектив
Автор: panaiot   
Дата:   23-07-08 11:41

Мисля си и за ИФ-С 17-55 2.8 ИС?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »