Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Помощ за матрица на Fuji
Автор: Iguasu   
Дата:   21-07-08 11:26

Става въпрос за подмяна на матрица на Fuji FinePix S5000. Матрицата е от вида Super CCD HR и ачик си е за подмяна, защото стича изображението. Въпросът ми е дали Фуджи не прави тези подмени на старите си модели безплатно, по подобие на старите Сони матрици, от които изрева доста народ.

Моля, ако някой е имал такъв проблем с Фуджи матрица и знае къде може да се смени за сметка на фирмата, да ми даде някакви координати на сервиза. И кой в БГ е оторизираният сервиз на Фуджи?
Предварително благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за матрица на Fuji
Автор: lucky_lychano   
Дата:   21-07-08 11:54

Съжалявам ама в БГ няма официален представител на Фуджи.Има една фирмичка,която се мъчи да убеждава,че е тя,ама всички пропищяха от нея.
За справка виж Fujifilm.eu,за да се убедиш,че няма представител.
Не ти препоръчвам,на някой БГ сервиз да разчиташ за такова нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за матрица на Fuji
Автор: didesignbg   
Дата:   21-07-08 12:06

Няма официално обявен дефект за тази матрица. фуджи.бг са без коментар. За съжаление изход от тази ситуация май няма. Може да качиш някоя снимка, да не би да не е от матрицата?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krist   
Дата:   21-07-08 12:16

Моя S6500fd го купих от Сардиния и на въпроса ми към Фуджи за международна гаранция ми отговориха, че нямат официален представител в България и гаранцията важи само в Италия, но ме насочиха към Фуджи-Сърбия и шефът на тамошния отдел ми отговори много любезно, че ако има някакъв проблем с апарата, мога да го изпратя на тях. В интерес на истината той спомена за някаква българска фирма, на която мога да го предам в тоя случай, но идеята беше в крайна сметка да стигне до Сърбия. Да чукна на дърво обаче проблеми до сега не съм имал, така че не знам..

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »