Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Изненадващо коректен сервиз в БГ.
Автор: batdin   
Дата:   14-07-08 14:24

Още преди година ми се развали Канон А70 (неизползваем беше,явно от матрицата,с отдавна изтекла гаранция) и почти го отписах.
Скоро един колега си давал своя Канон в ПАН СЕРВИЗ някъде в Младост и като ходи да си го взема,му дадох моя да го остави там да го погледнат (от Бургас съм).
Нямах какво да губя.
След десетина - двайсет дни ми се обадиха,че апарата е готов (аз не съм ги безпокоил междувременно),че са ми сменили матрицата и е за сметка на Канон.Дори ми пратиха апарата по куриер и сега пак си работи с/у цена няколко лева за куриера :)
Е аз бях чувал,че Канон си поемат сервиза на някои модели апарати с дефектни матрици,но не очахвах това да се случи в родната ми страна.
Сега да не излезе,че правя реклама на дадения сервиз,може и да си имат кусури хората, но аз лично съм доволен и от работата,и от отношението им.


Отговори на това съобщение
 Re: Изненадващо коректен сервиз в БГ.
Автор: swan_   
Дата:   14-07-08 14:27

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Изненадващо коректен сервиз в БГ.
Автор: asahi   
Дата:   14-07-08 15:05

Май Сони са платили сметката.

Отговори на това съобщение
 Re: Изненадващо коректен сервиз в БГ.
Автор: platinum   
Дата:   14-07-08 15:10

А сервизът само за Канон ли е или изобщо за цифрови апарати? И ако са майстори и на BENQ може ли подробен адрес или телефон за връзка.

Отговори на това съобщение
 Re: Изненадващо коректен сервиз в БГ.
Автор: batdin   
Дата:   14-07-08 15:13

Хм,не вярвам Сони да са платили,те са гадни капиталисти все пак.
Телефон имам един, но не съм звънял на него и не знам дали е верен,все пак ти го давам:
0889314213.

Отговори на това съобщение
 Re: Изненадващо коректен сервиз в БГ.
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   14-07-08 16:01

batdin, да не би да става дума за това:

http://www.macworld.com/article/47412/2005/10/ccd.html

http://www.imaging-resource.com/badccds.html

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=819494&t=722753



Отговори на това съобщение
 Re: Изненадващо коректен сервиз в БГ.
Автор: batdin   
Дата:   14-07-08 16:47

Да.Моя Канон правеше снимки точно като тази от втория линк,дето е като лилаво набрано перде.
Не се виждаше изобщо какво се снима.

Отговори на това съобщение
 Re: Изненадващо коректен сервиз в БГ.
Автор: Grandpa   
Дата:   14-07-08 22:24

[smilie24]
Браво за поста и поздравления за апаратчето - трябва да се чуват и добрите неща, доколкото ги има [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Изненадващо коректен сервиз в БГ.
Автор: Lalinda   
Дата:   14-07-08 22:52

Да, и моят Canon бе ремонтиран от сервиза в ж. к. Младост - от Пан Сервиз има и пряка видимост към офиса на Canon, между другото - през 2004 г., безплатно (бе в гаранция - така и не ми казаха какво му беше, но го ремонтираха повече от месец - когато го купих, работеше, но година по-късно, престоявайки без изобщо да съм снимала с него, отказа...).
Малко след това обаче ми го откраднаха, при първото ми пътуване с него, тъй че... преминах на Nikon.

Отговори на това съобщение
 Re: Изненадващо коректен сервиз в БГ.
Автор: BELOBRAD   
Дата:   15-07-08 09:43

Да, коректно е отношението на CANON. На мен два апарата ми приеха и оправиха безплатно извън гаранцията. Вярно, единият се оказа невъзможен за ремонт (CANON S1IS) и го замениха с последния модел от тази линия(CANON S5IS). Чест им прави!

Отговори на това съобщение
 Re: Изненадващо коректен сервиз в БГ.
Автор: ZENTEX   
Дата:   15-07-08 11:39

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Изненадващо коректен сервиз в БГ.
Автор: ggreg   
Дата:   15-07-08 16:43

Белобрад, коректни са Канон... Сутринта си взех ветерана А60. Беше отказал пущината без да го ползваме в къщи. Ся работи... Само фокусира на около 20% по-близо отколкото трябва (по моя субективна преценка). Добре, че жена ми само го ползва вече и то от време на време [smilie2] .
Дано само да не я е сменял този, дето ремонтира климатици и бяла техника [smilie23]. Аман от "професионализъм"...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »