Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 SAMSUNG DIGIMAX NV15 BLACK
Автор: novator   
Дата:   10-07-08 12:57

Здравейте интерисувам се сериозно какво бихте казали за този фотоапарат ( SAMSUNG DIGIMAX NV15 BLACK ) добър ли е ? Отговаря ли на това което се очаква от него и дали просто не е преувеличено ? Дали качеството на снимките отговаря на това за 10 МРх или може би марка като Канон ? Кое бихте ми препоръчали да си купя за цената от 369 лв. ? Ще съм ви много благодарен ако искажете компетентното си мнение ![smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: SAMSUNG DIGIMAX NV15 BLACK
Автор: ivo_13   
Дата:   10-07-08 13:05

вземай Канон , ама за тези пари май трудно ще си харесаш :)

Отговори на това съобщение
 Re: SAMSUNG DIGIMAX NV15 BLACK
Автор: novator   
Дата:   10-07-08 13:24

Нещо като модел да ми препоръчате за тези пари ?

Отговори на това съобщение
 Re: SAMSUNG DIGIMAX NV15 BLACK
Автор: sun   
Дата:   10-07-08 13:29

А720 [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: SAMSUNG DIGIMAX NV15 BLACK
Автор: emilliano   
Дата:   10-07-08 13:39

Имам А570ИС, супер е за парите си. Може да се каже, че е идентичен с 720, но с по-малко зуум. Самсунга има по-голяма матрица, но долкото съм чувал от собственици, нищо не са направили с нея. Ако няма да ползваш ръчните настройки - иксус 70.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: novator   
Дата:   10-07-08 15:04

е да ама самсунга е с по-добри параметри, според вас снимките хубави ли ще са макар и с 10 МРх ? Или просто изкуствено надути параметри но качеството да не е по-хубаво от един 7 МРх Канон ?

Отговори на това съобщение
 Re: SAMSUNG DIGIMAX NV15 BLACK
Автор: dimaldim   
Дата:   10-07-08 15:19

Мегапикселите не правят качеството. Не съм привърженик на която и да е марка от тук изброените, но бих ти препоръчал да вземеш някой от каноните, които ти казаха по-горе. А720ИС е добър, да - има стабилизация и 6х оптичен зуум. За тези пари по-добро едва ли ще намериш.

Поздрави [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: SAMSUNG DIGIMAX NV15 BLACK
Автор: prism   
Дата:   10-07-08 19:17

А720, определено... Самсунгът е малко по-компактен, с по-голяма матрица и дава впечатление на солидно апаратче, но отстъпва като детайл, ефективност на стабилизацията (ASR срещу оптична), процесор и оптично приближение.

Отговори на това съобщение
 Re: SAMSUNG DIGIMAX NV15 BLACK
Автор: teoget   
Дата:   10-07-08 23:17

Влез в фотокулт и разгледаи снимки по фотоапарати.Там кликни на самсунг и ще видиш,че наи използваният им модел прави страхотни снимки и е само към 200 лева!Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: SAMSUNG DIGIMAX NV15 BLACK
Автор: emilliano   
Дата:   11-07-08 01:47

Това с разглеждането по фотапарати не е много показателно. Например един Benq за 150лв ще направи различни снимки в ръцете на аматьор и на някой, който знае какво прави. Въпросът е, че в повечето случаи (само в повечето) хората, които правят добри снимки и ги качват в сайтове не го правят с такъв тип апарати. Самсунга не превъзхожда тези два Канона освен по размер и дизайн (субективно). Даже и спо-голяма матрица няма нито по-малко шум, нито по добри цветове. А Каноните имат оптична стабилизация и оптичен визьор.
Ето ревюта на Канон А570ИС, 720ИС и на Самсунг НВ10 (резултатите ще са аналогични с тези на НВ15):
http://www.dpreview.com/reviews/canona570is/

http://www.dpreview.com/reviews/canona720is/

http://www.dpreview.com/reviews/samsungnv10/



Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »