Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Качествен руски макро обектив
Автор: nedelcho   
Дата:   10-07-08 09:38

Здравейте.
Снимам с пентакс к100д и нещо макрото започна да ме влече. Някой имал ли е допир с руски (защото са на добри цени, ако има нещо друго което да не е 800 лв казвайте :) ) макро обектив който да се справя по-добре от моя 70-300 apo dg macro, например.

Лек ден.

Отговори на това съобщение
 Re: Качествен руски макро обектив
Автор: Phoki   
Дата:   10-07-08 09:43

Волна-9 За повече инфо влез във Фото култа и разглеждай фотки по обективи, за да си прецениш сам.Успех[smilie24] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Качествен руски макро обектив
Автор: nedelcho   
Дата:   10-07-08 09:51

А нещо мааааалко по-дълго? Примерно 100 мм, защото ми се струва, че ще плаша животинките с тия 50мм.
Иначе Phoki благодаря ти за насоката.

Отговори на това съобщение
 Re: Качествен руски макро обектив
Автор: Phoki   
Дата:   10-07-08 09:57

Аз го правя 100мм. с телеконвертора, пък ако бабалюгарника е много малък му праскам и един Reynox-150 отпред.Иначе най- добър резултат с макропръстени и /обикновен/ обектив. Пробвай[smilie24] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Качествен руски макро обектив
Автор: Orlin   
Дата:   12-07-08 22:36

Абе истинския макро обектив е върха. Волна-9 се доближва до марковите, но иска умения. Аз така и не успях да я подкарам както трябва.

А току що една снимка направена с Canon EF-S 60 направо ме прати под масата. Правена е на макс увеличение, от ръка. Абсолютно непипната, 100% кроп!

Моля!


http://photo-zona.net/images/user1275/album8400/large/1215891092_gqzh0372_350d_0002_5030_macro60.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Качествен руски макро обектив
Автор: excessmind   
Дата:   15-07-08 12:30

Не става само с Canon EF-S 60, трябва и светкавица, иначе стават плитки и замазани, като тази която си показал.

Отговори на това съобщение
 Re: Качествен руски макро обектив
Автор: darksorrow   
Дата:   15-07-08 12:57

excessmind, на горната има светкавица. което не й пречи да е много зле, наистина [smilie5]

от руските, общо-взето най-титолуваният е точно Волната.



Публикацията е редактирана (15-07-08 12:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Качествен руски макро обектив
Автор: PolarBear   
Дата:   15-07-08 13:13

Волна 9.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »