Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Миналата събота пред "Народния"
Автор: swan_   
Дата:   09-07-08 10:48

Миналата събота случайно се озовах пред "Народния театър" и гледам някакво събитие ще има. Вадя си моя скромен Д60 и докато си снимах кротко около мен изникна глутница от фотографи. Та ми е интересно колко от съфорумците бяха там. Имаше един пич, снимаше със среден формат /ако не се лъжа, не съм спец:)/ - интересно ми е дали е някой от форума.С тва чудо хубави снимки трябва да вади[shtrak] [smilie3]
Може и снимки да покажете от там, ако имате.


Отговори на това съобщение
 Re: Миналата събота пред "Народния"
Автор: джъмбо   
Дата:   09-07-08 11:03

не камерата прави снимки.... този зад камерата ги прави... от него зависи колко са добри

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: swan_   
Дата:   09-07-08 11:06

Е т'ва е много ясно джъмбо. Ама аз съм написал, че се очаква да извади хубави снимки. Предполагам човек с такава камера не е случаен:)[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Миналата събота пред "Народния"
Автор: джъмбо   
Дата:   09-07-08 11:10

такава камера може всеки да си вземе ефтинки са вече

а кат гледам някои с такива камери какви артове правят [smilie7] [smilie7] [smilie7]

примерно с филм на 30 години и задължително полуразяден от бактерии [smilie21]

снимай си и не се впечатлявай от камерите....

това със скромен апарат...

има хора със скромни апарати които правят чудесни кадри които ми харесват повече от от колкото аз бих го направил с моя дето е върха на сладоледа

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: swan_   
Дата:   09-07-08 11:14

Ми това и се опитвам да правя. Първоначалната еуфория мина - снимам от няма и година - и установих, че има мнооого какво да уча. Заради това и ми беше интересно какви кадри са извадили съфорумците от събитието.

Отговори на това съобщение
 Re: Миналата събота пред "Народния"
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-07-08 11:50

кат минат още 4-5 тогава чак се замисли докъде си стигнал

Отговори на това съобщение
 Re: Миналата събота пред "Народния"
Автор: vladod   
Дата:   09-07-08 12:08

Важното е, че си установил опитно какво са фотографите - "глутница" [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Миналата събота пред
Автор: magnifico   
Дата:   09-07-08 12:08

Егати...вече кой види човек с апарат по улиците и пуска тука тема да пита кой е бил...ми поинтересувайте се на място бе!
Теми от сорта на тази и тип "Оня ден бях на концерт и видях един с 1ДС...ако четеш, покажи някоя снимка" и т.н. са доста...как да го кажа...глупави[smilie11]
И после се оплаквате, че като ви видели с ДСЛР-а и отношението към вас било по-различно отколкото към тези със сапунерките. Ми няма кво да се чудите...вие самите наостряте ушички, като видите някой друг с ДСЛР [smilie8]
[shtrak]
ПС: И не мога да не ти кажа, че Народния театър не се слага в кавички [smilie18] Пише се Народен театър "Иван Вазов"



Публикацията е редактирана (09-07-08 12:15)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: swan_   
Дата:   09-07-08 12:50

То пък не може човек да пусне тема и да не се намерят умници да правят забележки.
Та магнифико, да ти отговоря:
1. може да съм срамежлив или възпитанието ми да не ми позволява да заговарям непознати. Особено ако са заети. На концерт съм виждал снимащи и нямам намерение да се бутам между хората за да се запозная с човека. На ако съм фен и ще ме зарадва снимка от концерта защо да не поискам?[shtrak]
2.Не съм се оплаквал аз и те моля да не спамиш темата.[smilie2] Ако не си бил там или не ти изнася нещо просто не "цъквай" върху заглавието.
3. В заглавието Народния според мен трябва да е в кавички - ама ти си спец, ще обясниш защо може или не. В първия пост наистина е грешка, но и не претендирам да съм литературовед. Ама в твоя пост мога веднага да ти намеря няколко прав. грешки. Ако те интересува пиши на лични - може да си помогнем взаимно за повишаване на грамотността[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Миналата събота пред "Народния"
Автор: magnifico   
Дата:   09-07-08 13:02

[smilie18] [smilie18]
Ти си от забавните [smilie25]
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: swan_   
Дата:   09-07-08 13:05

Благодаря!!![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Миналата събота пред "Народния"
Автор: magnifico   
Дата:   09-07-08 13:07

Тва не е комплимент [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Миналата събота пред "Народния"
Автор: cveti_boqnova   
Дата:   09-07-08 13:29

джъмбо е дал много примери в сайта си-как с перфектен апарат и 1 раница обективи може да направи калпави снимки .[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Миналата събота пред "Народния"
Автор: джъмбо   
Дата:   09-07-08 15:55

цветито горката и с една не може да се похвали
затова пък съска като настъпана змия [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Миналата събота пред "Народния"
Автор: asenr   
Дата:   10-07-08 00:08

Абе рано е още, петък е утре [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Миналата събота пред "Народния"
Автор: Стоев   
Дата:   10-07-08 01:29

cveti_boqnova написа:

> джъмбо е дал много примери в сайта си-как с перфектен апарат и
> 1 раница обективи може да направи калпави снимки .[smilie18]
> [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Я? Дай примери за чакалите...[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Миналата събота пред "Народния"
Автор: tnt   
Дата:   10-07-08 07:13

долу Стоефффффффффф [smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »