Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 СЧУПИ МИ СЕ ФОТОАПАРАТА!!!
Автор: KRISTI   
Дата:   06-07-08 07:20

Снимам с Canon S5 IS. Днес, когато го включих, разбрах, че дисплея му не работи. Установих, че всичко останало си е ОК: прави снимки,през визыора се вижда, но екрана не работи нито, когато е в режим на снимане, нито мога да видя вече направените снимки на него!Стои бял и мн странен и предполагам, че нещо е изгоряло, нямам представа! Не съм го изтървала (освен ако някой друг не го е изтървал и аз незнам) , но не мисля, че това може да е причината!
Ако някой може да предположи причината поради която е в това състояние и да установи какво по-точно му има и да ми кажете може ли да му се направи ремонт и струва ли си, ще съм ви благодарна!

Отговори на това съобщение
 Re: СЧУПИ МИ СЕ ФОТОАПАРАТА!!!
Автор: elenaa   
Дата:   06-07-08 08:06

Взимаш фотоапарата и отиваш в сервиза - там ще ти отговорят.

Отговори на това съобщение
 Re: СЧУПИ МИ СЕ ФОТОАПАРАТА!!!
Автор: alsash   
Дата:   06-07-08 08:06

доктор!.....или касичка!

Отговори на това съобщение
 Re: СЧУПИ МИ СЕ ФОТОАПАРАТА!!!
Автор: doca   
Дата:   06-07-08 09:25

Опитай като рестартираш софтуера.
За целта намери под капачката, където са батериите да намериш и извадиш малката плоска батерийка. Това го пише в описанието. След 1 час постави всичко обратно и включи апарата.

Отговори на това съобщение
 Re: СЧУПИ МИ СЕ ФОТОАПАРАТА!!!
Автор: nyx40   
Дата:   06-07-08 10:11

Ако няма видими белези от изтърване тогава наистина проблема е най- вероятно от софтуера.
Ако не ме лъже паметта можеш да го обновиш през сайта на канон, но пробвай първо трика с батерийката...работи[shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »