Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Питанка за видеоклиповете на FZ-50
Автор: juslen   
Дата:   03-06-08 00:10

Имам FZ-50 от близо два месеца и ми прави впечатление че видеоклиповете му са малко размазани и леко неясни,стават по-добре само при голям zoom.
Преди имах FZ-7 и неговите клипове бяха кристално ясни.
На какво се дължи това,заради възможността за zoom по време на клип нещо се бърка автофокуса или заради друга причина.

Ако някой знае нещо по въпроса ще се радвам да сподели

Отговори на това съобщение
 Re: Питанка за видеоклиповете на FZ-50
Автор: Emus   
Дата:   03-06-08 12:17

Мммдаа... аз забелязах същото нещо. Клиповете на ФЗ-7 са в пъти по добри от тези на ФЗ-50.
Нямам обяснение, но ми направи впечатление, че клиповете на ФЗ-50 понякога стават много добри, а поняга отвратителни (имам предвид ниска резолюция, назъбвания по ръбовете и следи от много висока компресия). Поседниния път когато се борих с проблема си поиграх с настройките за резолюция и брой кадри/сек. на видеото и изведнъж клиповете станаха доста приемливи като единственото, което бях направил е, че превключих на ниско качество - поснимах - превключих обратно на високо [smilie11]
За мен проблемът очевидно е бъг в софтуера на апарата.
Ако някой има други наблюдения нека сподели[shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »