Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Паспарту-как и къде.
Автор: Morph   
Дата:   26-05-08 20:28

Предстои ми дипломна работа и следователно ми трябва паспарту.Снимките ще са с размер 20х30.Въпросът ми е от къде в София може да се вземе направи на по-тънка тарифа.Аз ли си лепя снимките на паспартуто или там където ще го правят ,ще залепят и снимките.Може и малко смешно да ви звучат тези въпроси ,но за първи път ми се налага да правя паспарту и си нямам никаква идея относно процеса.

Отговори на това съобщение
 Re: Паспарту-как и къде.
Автор: jekopj   
Дата:   26-05-08 20:39

Ако може да ти свърши работа-паспарту 18х24 см.,оригинал.Подарявам го,само ЕКОНТ от теб.Намира се в Пловдив.При интерес,пиши на ЛС.[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Паспарту-как и къде.
Автор: asahi   
Дата:   26-05-08 20:46

Само не в Мосю Бриколаж. Работят бавно и скъпо. Много бавно.

Отговори на това съобщение
 Re: Паспарту-как и къде.
Автор: alsash   
Дата:   26-05-08 21:43

и подобаващо скъпо!

Отговори на това съобщение
 Re: Паспарту-как и къде.
Автор: Morph   
Дата:   26-05-08 21:49

все пак съм беден студент и колкото по-евтино ,толкова по-добре.Надявам се някой да ми отговори на въпросите и да ме насочи към място където правят паспарту.Чувал съм за книжарница "Слънчоглед".

Отговори на това съобщение
 Re: Паспарту-как и къде.
Автор: alsash   
Дата:   26-05-08 21:50

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Паспарту-как и къде.
Автор: alsash   
Дата:   26-05-08 22:00

я не се лигави ,ами си направи сам....то пари да нямаш ,ама и да си несръчен......много е лошо!



Публикацията е редактирана (26-05-08 22:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Паспарту-как и къде.
Автор: Morph   
Дата:   26-05-08 22:18

добре де ,има ли някакви стандарти ,за снимки 30х20см. какъв трябва да се размера на паспарту-то

Отговори на това съобщение
 Re: Паспарту-как и къде.
Автор: sen_shui   
Дата:   26-05-08 22:31

Зависи от много неща.... От това дали сниките ще са в\у паспартуто или паспартуто ще е като фон около снимката. Също така зависи и от бройката снимки (паспартуто се заплаща по квадратура) като цената зависи от видовете качество паспарту от 14лв. до 18лв. на квадрат. Ако си вземеш от най скъпото от 18лв. за снимка 20\ 30 с фон отстрани да кажем по 5 см.~става 30\40, паспартуто ще ти излезне 2,16 лв. на бройка.

Отговори на това съобщение
 Re: Паспарту-как и къде.
Автор: sen_shui   
Дата:   26-05-08 22:32

Слънчоглед зареждат от нас [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Паспарту-как и къде.
Автор: sen_shui   
Дата:   26-05-08 22:35

Но са добър магазин и хората там си знаят работата, така че ако знаеш къде са, можеш да се консултираш там. Предполагам ще видиш интересни идеи. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Паспарту-как и къде.
Автор: Morph   
Дата:   26-05-08 22:36

мерси много за информацията ,а кои сте вие?(фирма предполагам)

Отговори на това съобщение
 Re: Паспарту-как и къде.
Автор: ivan.draganov   
Дата:   26-05-08 23:57

По-тънка тарифа -в някоя книжарница -листове за рисуване,иначе истинско паспарту -в Бриколаж,работят бавно [smilie3] ...но пък качествено[smilie24] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Паспарту-как и къде.
Автор: ivan.draganov   
Дата:   26-05-08 23:59

Лепенето на снимките върху паспартуто си влиза в услугата /изрязване на паспарту по желан от клиента размер/ ,т.е. не се заплаща допълнително ....цената е същата!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »