Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с обектива на SONY DSC-W5
Автор: V.Iliev   
Дата:   26-05-08 13:04

Моля за помощ. Имам фотоапарат SONY DSC-W5, който е със следния проблем. Апарата беше включен и изчаквах около минута за да заснема даден кадър и в момента който го погледнах на LCD-то пишеше: Turn the power off and on again. Изключих го и отново пробвах да го включа, но обектива само прави опит да се пребере, но не може, и отново ми излиза същото съобщение. Извадих и поставих батерийте, но пак е така. Преди година го беше направил същия номер и го дадох на сервиз в Бургас, взеха ми 80лв и ми казаха че проблема бил в софтуера, което мен много ме съмнява. Ползвам го много рядко, може би на 2-3 месеца веднъж правя по около 20-30 снимки. Моля ако някой може да ми даде идея какво мога да направя или да пробвам сам, моного ще съм му задължен.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с обектива на SONY DSC-W5
Автор: V.Iliev   
Дата:   28-05-08 16:59

жалко че никой не може да ми отговори [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с обектива на SONY DSC-W5
Автор: V.Iliev   
Дата:   02-06-08 17:11

ето начина по който апарата ми сега бачка перфектно. Солюшъна съм го купирал от друг форум и работи при мен брилянтно. Тоя проблем се срещал при няколко модела на Сони.

same thing happened to me.i was so close to dump the camera to the trash can..i tapped on the lens ..reset the camera..tapped again..did that for like 20 times..it suddenly worked. i dm not sure if it was reseting or the tapping on the camera that fixed it. to reset take the battery out hold the power for 15 sec ..put the battery in ..turn on again.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »