Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Мнение за фото - Canon PowerShot SX100 IS
Автор: electrolux89   
Дата:   25-05-08 09:56

Първо се извинявам ако не пускам темата където и както трябва, но нямам време, а ми трябва компетентното ви мнение. Разполагам с около 600 лв и искам да си взема апаратче което да прави качествени снимки. Спрял съм се на този, но бих разгледал и вашите предложения в този ценови клас. Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за фото - Canon PowerShot SX100 IS
Автор: kadar   
Дата:   25-05-08 12:30

Отивай в магазина , плащай го на мига и беж да снимаш :)
Всичко друго по въпроса е ала-бала :)

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за фото - Canon PowerShot SX100 IS
Автор: PePsY   
Дата:   25-05-08 12:36

Аз в момента съм с него.Имам го от 6 месеца,последните 3 страници в профила са от него.Харесва ми много,сравнително бърз.Матрицата му е малко и при неподходящи условия има шум.Има си всичко за лубителя.Не ми харесва,че е с 2АА батерии.С сегашните си батерии правя около 1000 кадъра(без светкавица).Малък и компактен на всякъде го нося.
В момента го продавам,защото искам ДСЛР да си взема.Изглежда никой не го иска защото за тези пари има СДЛР-и.
Ако мислиш да си щракаш само апарата е добре,но по добре се ориентирай кам някой ДСЛР.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за фото - Canon PowerShot SX100 IS
Автор: mandata   
Дата:   26-05-08 11:55

и на мен ми харесва много този апарат - вземай - сега и цената му е паднала малко.
Имах А720ИС, който е подобен и бях мн. доволен

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »