Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Авария
Автор: Spiegel   
Дата:   22-05-08 08:22

Имам Лумикс DMC-FZ5 и днес сутринта не го изчаках да се прибере обективът му и изключих от копчето, след като включих отново той повече не се прибра остана така наполовина. Възможно ли е да се повреди от такова ненавременно спиране, батерията му е заредена. изипсва ми надпис remove lens cap and press button (buton sys strelka) Или му е дошло времето да се счупи, от две години снимам почти всеки ден.

Отговори на това съобщение
 Re: Авария
Автор: d256h   
Дата:   22-05-08 08:24

На всеки може да се случи, важното е, че няма механична повреда, не го насилвай, отиди в сервиз, ще го оправят..

Отговори на това съобщение
 Re: Авария
Автор: rumenn   
Дата:   22-05-08 08:31

пробвай като го включиш леко да побутнеш обетива назад..или напред да ги подръпнеш..(зависи дали се опитва да излезе или прибере)..с леко въртеливо движение аз така съм оправял поне 5 сапунерки изпускани и с блокирала механика на обективчето...и винаги се чува звук от наместване на зъбни колелца и след това работят дълги години...[beer] [shtrak]



Публикацията е редактирана (22-05-08 08:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Авария
Автор: d256h   
Дата:   22-05-08 08:34

Не пробвай нищо, отиди в сервиза!

Отговори на това съобщение
 Re: Авария
Автор: rumenn   
Дата:   22-05-08 08:41

пробвай пробвай..в сервиза също това ще опитат първо..[smilie5] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »