Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Профилактика на апарата
Автор: revenue   
Дата:   19-05-08 18:58

Пичове здравейте. Имам Пана ФЗ 50 от около година и половина. Снима си перфектно, но ми се иска да го прегледат защото беше залят леко с бира (от един дето вика че може да пие бира и да снима едно временно [smilie21] ) на един заслон преди година и бутончетата отзад леко скърцат и заяждат, но е ок . Взет е от техномаркет и ми е интересно дали няма някаква опция да го видят за без пари. Ако няма такава далавера кажете хубаво място в Сф където да го дам и колко долу-горе излиза процедурата?

П.С: Не ползвате по-скъпи апарати след употреба на бира[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Профилактика на апарата
Автор: ivan.draganov   
Дата:   19-05-08 19:00

[smile] Можеш и сам да му направиш профилактиката! Заливаш го повторно с бира ,и така ще спре да скърца![beer] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Профилактика на апарата
Автор: Manchev   
Дата:   19-05-08 19:01

Щом вече половин година работи без да ти дава дефекти, няма смисъл да го даваш където и да е, най-вероятно скърцането не е от бирата, а от обикновено амортизиране. Принципно когато залееш апарат с течност, шансовете му да оживее са минимални, разбира се най-много до един ден дали ще го бъде. Щом твоя е оцелял толкова много време, значи това с бирата няма нищо общо със състоянието му. Поне според мен.

[smilie3] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Профилактика на апарата
Автор: revenue   
Дата:   19-05-08 19:10

Скърцането се появи веднага след това. Случило се е по-малкото зло да се залеят само стрелките и функ бутона. Ако апарата престой 2-3 дена и го разцъкам пак залятите бутони са леко втвърдени и скърцат, но след няколко натискания се оправят. Единия бутон хлътна леко. Идеята ми е, че може да е останало нещо засъхнало и ако се отвори може да се изчисти, и да се пръсне с една паста или не помня какво беше с която ми оправиха бутоните на тела. Обаче като знам какво става в родните сервизи леко ме е страх да го дам защото си бачка супер. Само това леко ме дразни [smile]



Публикацията е редактирана (19-05-08 19:10)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »