Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 А според Вас ?
Автор: s_t_e_v_e   
Дата:   19-05-08 18:00

Избрах си един от тези SONY DSC-H9B, OLYMPUS SP-560, PANASONIC DMC-FZ18, но май най-добър е този нали ---> SONY DSC H50S

А според Вас ? [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: А според Вас ?
Автор: MarinY   
Дата:   19-05-08 20:18

www.digitalcamerainfo.com/content/Panasonic-FZ7--Canon-S3-IS-Sony-H5---Head-to-Head Review.htm

А моето мнение за Sony H5 - всичките ми снимки в профила са с него:
1. Пълен контрол върху условията за снимане - A, S priority, Manual, Auto, Some modes.
2. Малко е проблемен с White balance, но ФФ си знае работата.
3. Добър зум - над 5Х до 12Х - по-добре със статив. Стабилизацията не е "факира" Има и 24Х, но само в крайни случай.
4. Учудващо добро "макро". При средно и ниско осветление - отново статив.
5. Малко бавен фокус (почти винаги ходи през нулата. При близки в дълбочина обекти (клони например)трябва да фокусираш няколко пъти за да уцелиш това което ти трябва.
6. Доброто на фокуса е режимите - Точка, Център, Избираема зона или многоточков.
7. Ръчния фокус е почти неизползваем. Играя си с блендата за да съм сигурен.
8. Много точна експозиция във всички режими - точка, център, или цял кадър.
Крайно мнение: Прекрасна турбо сапунерка.
Информация за сравнение - Имам два филмови Никона и куп много хубави обективи. Не съм във възторг, ама снимам със Сонито. (другото адски тежи и скенера ми не е върха). От средно ниво аматьорство нагоре търси DSLR!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »