Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Съвет за закупуване на цифров фотоапарат
Автор: les_nuits   
Дата:   17-05-08 00:25

Извинявам се ако това не е най-одачното място за темата.
Моля за някакъв съвет.Аз съм любител, предимно снимам със аналогов фотоапарат, но ми излиза много скъпо и непрактично на места та за това търся цифров.До сега съм имала Canon IXUS 40 и Canon Digital Ixus 850 IS, но за съжаление се разделих с тях :(
Разполагам с бюджет 500 лева и това на което държа е оптичната стабилизация и ръчните настройки.Иска ми се и да има опция за клипчета без ограничение във времето (или поне повече от 30 сек. ) :)
Благодаря предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за закупуване на цифров фотоапарат
Автор: Стоев   
Дата:   17-05-08 01:55

Панасоник?


Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за закупуване на цифров фотоапарат
Автор: BotsRevenge   
Дата:   17-05-08 12:15

http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=2&cat=46&product=1405&show=additionalslides-pane-...


Това е най-близо до изискванията ти, но трябва да имаш предвид, че конкретният панасоник не скромничи откъм шум.

За следващите два нямам много информация, но като характерисики и цена ти влизат в ограниченията:

http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=2&cat=46&product=2270&show=additionalslides-pane-...


http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=2&cat=46&product=2241&show=additionalslides-pane-...



ПС
Ако искаш да можеш да снимаш спокойно без да те гонят мутри да те бият или хората да те гледат като обществен враг номер 1, избери си сребристия вариант на апарата. Иначе често може да те бъркат с професионалист. [smilie25]



Публикацията е редактирана (17-05-08 12:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за закупуване на цифров фотоапарат
Автор: colorit   
Дата:   17-05-08 12:45

Като си тръгнал на Canon що не погленеш новия А590IS . Преди няколко дни имах възможност да си поиграя с него и останах впечатлен от някой новости


Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за закупуване на цифров фотоапарат
Автор: dideron   
Дата:   18-05-08 11:39

За 469 лв във Фото павилион има Канон 720 ис.
Мисля че за парите си е много добра машинка.
Пълни ръчни настройки включително и ръчен фокус.АА-акумулатори и СД карта ,8 мегапиксела и 6 пъти оптичен зум.И е компактен сравнително.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за закупуване на цифров фотоапарат
Автор: mandata   
Дата:   18-05-08 19:49

И аз за това говоря. Купих си го преди 2 месеца. Снимал съм към 200 - 300 снимки - много добър. Ама аз съм си инж. по професия и нещо тези пълни ръчни настройки едва ли ще ги ползвам. От 3 дни имам вече Панасоник ТЗ-5, който има само авт. режими.
Не виждам причина да се набутваш 469 лв., като можеш спокойно да вземеш моят за 389 лв. - всичките му опаковки стоят, дори батериите не са отворени, защото ползвах от стария ми апарат. Има си гаранция от Фотопавилиона -още 22м. Комп. диск със инструкции на български, както и оригиналните книжки.
Ако се навиеш ми се обади - 0886-119-124 Христо
[beer]

http://images26.snimka.bg/005870615.jpg





Публикацията е редактирана (18-05-08 19:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за закупуване на цифров фотоапарат
Автор: asahi   
Дата:   18-05-08 20:02

Голям телевизор!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за закупуване на цифров фотоапарат
Автор: tgerovski   
Дата:   18-05-08 20:17

Опа обърках темата



Публикацията е редактирана (18-05-08 20:19)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »