Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Карти за Olympus C-750
Автор: LTG   
Дата:   09-05-08 19:55

Все още снимам с моето Оли C-750 и то все още се справя много добре в повечето случаи, но 2-те ми карти по 256Мб ми поотесняха и искам да си купя по-големи.
Ровейки из нета намерих най-различни описания в които пише, че поддържа до 128Мб, 256Мб, 512МБ, 1Гб карти, а по-преден модел от него би трябвало да поддържа и до 2 Гб.
Та търся някой, който може да даде по една карта 512 Мб, 1 Гб или 2 Гб, че да тествам за няколко минути дали ще тръгнат или някой, вече правил такива опити да сподели сигурна информация. Картите да са Olympus XD Picture Card.
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Карти за Olympus C-750
Автор: smartman   
Дата:   09-05-08 20:09

аз имам C770 UZ, което е почти същото. Пробвах го с 2ГБ и върви идеално, но само на снимки. На видео мпег4 със звук не работи, защото картата беше М тайп (M XD 2GB,т.е по-бавна. Най-добре е да сложиш H XD 1GB и всичко ще ти е о.к.За сведение H XD 2 GB не се прави, но това не е проблем тъй-като с 1Г записваш около 1час видео и батерията свършва

Отговори на това съобщение
 Re: Карти за Olympus C-750
Автор: LTG   
Дата:   09-05-08 20:21

Видеото не ми е чак такъв приоритет, въпреки, че при последната 10 дневна екскурзия имаше доста грандиозни неща, необхващаеми дори с панорамни снимки и си трябваше клипче...

Пък и съгласно това тук http://www.olympusamerica.com/cpg_section/cpg_xdcompatibility.asp?xdseries=cseries

C-770 бачка с 2 ГБ, а моя С-750 - не [smilie11]



Публикацията е редактирана (10-05-08 09:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Карти за Olympus C-750
Автор: smartman   
Дата:   09-05-08 20:26

Ти решаваш. Ако е само за снимки всяка карта ще стане , но Н тип е по-бързата.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »