Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Снимане на концерта на Ян Гарбарек?
Автор: krist   
Дата:   08-05-08 16:10

Знам, че има вече няколко подобни теми, ама все пак да питам и аз - струва ли си да опитвам да вкарам турбосапунера на концерта на Гарбарек? И ако ми направят проблем - има ли опасност да ме изгонят и да не видя Гуру на живо? Тук един колега ме плаши, че на концерта на Ямато са гонели снимащи..[smilie11] А, и до колкото знам, Гарбарек май не обича много да го снимат..? Но пък от друга страна тук някой имаше доста добра снимка от негов концерт, направена у чужбинско.. А, ето я и нея:

https://photo-forum.net/i/726875


Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерта на Ян Гарбарек?
Автор: volokin   
Дата:   08-05-08 16:12

Аз съм снимал на негов концерт макар че беше забранено, ма това е положението. Риск губи, риск печели [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерта на Ян Гарбарек?
Автор: flipbeat   
Дата:   09-05-08 23:33

ако е в зала 1 няма да има никакъв проблем.но без светкавица,разбира се.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерта на Ян Гарбарек?
Автор: gecko   
Дата:   10-05-08 00:00

Ако някой мисли да снима, добре би било първо да прочете Photographing Musical Performances . [smilie24]

Изключително гадно е да отидеш на концерт и пред теб и около теб да се мотаят фотографи, да снимат на поразия и да ти пречат да слушаш. Един от най-добрите моменти на концерта на Ал Ди Меола миналата година беше, когато изгониха всички фотографи от предните редове!


Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерта на Ян Гарбарек?
Автор: popov   
Дата:   10-05-08 11:03

Много по-неприятно е непрекъснато кихащи, кашлящи и секнещи се хора и пищащи малки деца. Също така хора влизащи и излизащи непрекъснато, разбрира се носещи със себе си шумни найлонови пликове. Особено дразнещо и абсурдно беше на концерта на Пепе Ромеро когато дядката охрана си беше надул телевизора и се чуваше на последните 10 реда в Зала1!
На фона на тая простотия наколко фотографа (без светкавици,разбира се) не представляват абсолютно никакъв проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерта на Ян Гарбарек?
Автор: asahi   
Дата:   10-05-08 11:21

Ако организаторите позволят - ще снимаш. Ако категорично забранят охраната ще те изхваща за доста кратко време. Те си разбират от работата.

Акредитираните фоторепортери обикновено снимат първите 1-2-3 парчета. Ако стане купон пред сцената може и повече.

Задължително без светкавици.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерта на Ян Гарбарек?
Автор: krist   
Дата:   10-05-08 16:26

А, само журналистическа карта би ли била достатъчна, или трябва специална акредитация? Ще снимам, естествено без светкавица и ще гледам да не преча на тия зад мен (щот пред мен няма да има никой, освен сцената[smilie5] ). Благодаря на gecko за линка, ще разгледам, задължително!

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерта на Ян Гарбарек?
Автор: vasil.varbanov   
Дата:   10-05-08 16:34

ще може да се снима само на първите 2 парчета и то само ако си акредитиран.

след това, ако видят, че някой снима ще бъде изхвърлян без предупреждение.


Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерта на Ян Гарбарек?
Автор: krist   
Дата:   10-05-08 16:42

а, дали въобще ще ме пуснат само с карта, без акредитация? бтв, много добри снимки на Томаш Станко! жалко, че го пропуснах тоя концерт..



Публикацията е редактирана (10-05-08 16:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерта на Ян Гарбарек?
Автор: vasil.varbanov   
Дата:   10-05-08 16:51

не знам как ще пускат, аз влизам по линия на конкурса "Ноти от сърцето" https://photo-forum.net/joro/emoticons/simp0064.gif



Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерта на Ян Гарбарек?
Автор: krist   
Дата:   10-05-08 16:54

ок, благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерта на Ян Гарбарек?
Автор: J0R0   
Дата:   10-05-08 17:17

Ако не си акредитиран - вкарваш апарата под якето и чакаш финала на концерта - бисовете.
Тогава отиваш най-отпред, вадиш и пуцаш.
От една страна всички в залата са станали вече и не биеш на очи.
От друга - и да те изхвърли охраната - вече е все тая (пък и на тях не им се разправя, знаят че няма да те уплашат с това че ще те изгонят след като концертът е приключил)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане на концерта на Ян Гарбарек?
Автор: krist   
Дата:   10-05-08 17:41

Ааа, това е добро решение, стига да успея да вляза..:)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »