Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Възможно ли е такова съдействие?
Автор: insert   
Дата:   04-05-08 13:44

Нуждая се от спироли за ЙОБО серия 2500, които от доста време не успявам да намеря.
В ebay.de в момента има подходящо предложение, но нямам възможност да се възползвам.
Въпреки че шанса (срещу заплащане разбира се) някой да поеме такъв ангажимент са нищожни, реших все пак да опитам.


http://pictransfer.de/uploads/jobo03smd167cb46jpg.jpg



[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е такова съдействие?
Автор: dideron   
Дата:   04-05-08 16:31

Колега общо взето всички покупки от Ибея стават златни,защото се оскъпяват от транспорта ,който ти е около 35 евро,ако контрагента се навие да изпрати стоката,защото много не искат да изпращат към България и от Банковия превод ,който е към 25 евро.Това към цената на която си спечелиш играчката в Ибея и после чакаш около 25 до 40 дни за доставката,поне аз толкова чаках за моите работи.И като си включиш и куриерските услуги в Бг и паричния превод в Бг става дебела.Ако потърсиш човек в твоя град ,който да играе за тази спирала може да стане малко по-бързо ,но според мен не си струва парите и проблемите.Ако намериш човек с регистрация в Пей пал ти отпада май банковия превод,но не съм сигурен.А лично на мен не ми се занимава,защото не мога да излизам в работно време и имам проблем с превеждането на парите и получаването на стоките в пощата и по куриер.[smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е такова съдействие?
Автор: nikidi   
Дата:   04-05-08 19:03

колко спирали ти трябват

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е такова съдействие?
Автор: tomovbg   
Дата:   04-05-08 19:08

на кръстовището около военна академия имаше на една витрина Е-бай предполагам извършват услуга поръчка и т.н. са съжаление минавам с колата и не съм спирал да видя какво точно предлагат.

успех

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »