Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Предлагат ми Canon PowerShot S3 IS втора ръка на около две години за 300лв. - посъветвайте ме да го взема ли?
Автор: pifakiz   
Дата:   02-05-08 00:16

Здравейте пак от мен!
Днес бях решил да си взема Fujifilm S700, но попаднах на една обява за Canon PowerShot S3 IS!Цаната ,която му иска собственика е 300лв.

Как мислите - дали да го взема, или да не ризкувам и да си взема Фуджито с 2 години гаранция за 359лв.

Поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: Предлагат ми Canon PowerShot S3 IS втора ръка на около две години за 300лв.
Автор: Стоев   
Дата:   02-05-08 01:44

Вземай фуджито - Долу цанон[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Предлагат ми Canon PowerShot S3 IS втора ръка на около две години за 300лв.
Автор: aldygreen   
Дата:   02-05-08 02:07

Вземай Канона, за тези пари е добре. С хакнатия от руснаците фърмуер Canon PowerShot S3 IS ще ти прави неща (е свирка май няма да може;)), за които Фуджито не е сънувало, като: RAW, MPEG4, скриптове, бракетинг, live view хистограма и много други неща, като игри и календар дори... Тук има тема за любителите на Canon PowerShot S3 IS, където има почти всичко за това, което споменах.
Аз самият бях пуснал такъв фърмуер на Canon PowerShot А630 и всичко си работеше перфектно.
[smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (02-05-08 02:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Предлагат ми Canon PowerShot S3 IS втора ръка на около две години за 300лв.
Автор: Privilege   
Дата:   02-05-08 02:13

aldygreen написа:

> live view
[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Предлагат ми Canon PowerShot S3 IS втора ръка на около две години за 300лв.
Автор: aldygreen   
Дата:   02-05-08 02:15

Privilege Това ли е всичко, което разбра?[smilie18] [smilie18] [smilie18]
> live view хистограма[smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (02-05-08 02:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Предлагат ми Canon PowerShot S3 IS втора ръка на около две години за 300лв. - посъветвайте ме да го взема ли?
Автор: Privilege   
Дата:   02-05-08 02:21

[smilie18] [smilie18]

pifakiz, слушай Стоев



Публикацията е редактирана (02-05-08 02:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Предлагат ми Canon PowerShot S3 IS втора ръка на около две години за 300лв. - посъветвайте ме да го взема ли?
Автор: MarinY   
Дата:   02-05-08 02:22

Опитай този линк:http://www.imaging-resource.com/IMCOMP/COMPS01.HTM
Едни и същи сцени снимани със всичко, което е на пазара - 100% кроп.

Отговори на това съобщение
 Re: Предлагат ми Canon PowerShot S3 IS втора ръка на около две години за 300лв. - посъветвайте ме да го взема ли?
Автор: Privilege   
Дата:   02-05-08 02:25

MarinY написа:

> Едни и същи сцени снимани със всичко, което е на пазара - 100% кроп.

При различни условия. [smilie18] [smilie18]
Много хитър е тоя линк. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Предлагат ми Canon PowerShot S3 IS втора ръка на около две години за 300лв. - посъветвайте ме да го взема ли?
Автор: vladod   
Дата:   02-05-08 11:53

Взимай Канона и изобщо не мисли!!!
Не забравяй, че има само две марки фотоапарати на света - Канон и Никон /всичко друго е художествена измислица/ [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Предлагат ми Canon PowerShot S3 IS втора ръка на около две години за 300лв.
Автор: dephil   
Дата:   02-05-08 12:01

Ей, не щеш да слушаш и това е! :)

В категорията не-ДСЛР, ако просто ти се щрака за семейния албум - няма значение какво ще вземеш, купувай това, което най-ти ляга на сърцето и ти е удобно в ръката.

Канон S3 е добра машина и за 300лв. си е МНОГО добра оферта, особено в ако ти се занимава.

Отговори на това съобщение
 Re: Предлагат ми Canon PowerShot S3 IS втора ръка на около две години за 300лв.
Автор: pifakiz   
Дата:   02-05-08 16:10

Е не ,че не искам да слушам, ама пусто Фуджи ми легна на сърцето [smile]
А сега пък и тази оферта за Канона излезе - та ме хвърли в тъч направо[smilie5]
Бих взел Канона на драго сърце - все пак 300 лв е много изгодна цена за него!
Човека, който го продава, каза ,че е на 5000 кадъра някъде и ми дава с него статив, оригинална чантичка ,карта памет и всичко в комплекта!
Единственото притеснение ми е, че е ВТОРА РЪКА!Може всичко да се очаква!
Да, ама като си купя Фуджито, излязно от магазина цената му паза здраво и едва ли ще може да му се вземат повече от 250 лв след това!
Сега пък ми излезе и оферта за Фуджи S5500!Което май е по-добро от S5700!
Направо незнам вече!!!
Ще поумувам още малко и ще действам!

Поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: Предлагат ми Canon PowerShot S3 IS втора ръка на около две години за 300лв.
Автор: ilia_dm   
Дата:   02-05-08 16:14

И двата са добри,но решението си е твое/окончателно/.
ПП-внимавай какво ще сънуваш нощес...

Отговори на това съобщение
 Re: Предлагат ми Canon PowerShot S3 IS втора ръка на около две години за 300лв.
Автор: dephil   
Дата:   02-05-08 16:52

Пич,

веднъж се живее, не трае дълго и почти винаги свършва непланирано.

Взимай това, което ти е на сърце, носи си новите дрехи и се радвай на живота.

Стига си се кахърил, грабай Фуджито и после снимай с него - и новото кактусче на съседката и щурците в двора, животът изтича - прекарвай си времето е ловенето на мигове, не в ловене на камери.

Отговори на това съобщение
 Re: Предлагат ми Canon PowerShot S3 IS втора ръка на около две години за 300лв.
Автор: pifakiz   
Дата:   02-05-08 17:13

dephil то си е така!Животът си тече, и няма смисъл да се ядосва човек за такива неща!
Каквото и да взема - ще върши работа!
Ще видя Канона и ако ми хареса повече от Фуджито ще го взема - нищо ,че е втора ръка!

Хайде поздрави на всички и ще се похваля веднага щом взема фотоапарат![beer]



Публикацията е редактирана (02-05-08 17:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Предлагат ми Canon PowerShot S3 IS втора ръка на около две години за 300лв.
Автор: imitev   
Дата:   03-05-08 12:45

Снимай първо с фуджито, после с канона...

Иначе ако ги сравним 10х срещу 12х, канона има по-светъл обектив, по-бързо снимане в серия, скорост от 15 до 1/3200 (4 до 1/1000 при фуджи).

Като изображение - можеш да придобиеш представа на www.steves-digicams.com. Има снимани приличащи си сцени по горе долу еднакво време на деня.



Публикацията е редактирана (03-05-08 12:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Предлагат ми Canon PowerShot S3 IS втора ръка на около две години за 300лв.
Автор: djogata   
Дата:   03-05-08 12:48

За втора ръка не виждам какво толкова му се притесняваш, в сапунерките няма затвор, който да се пречука - а това най-често се прецаква при СЛР-ите. Освен ако пича не е играл футбол с камерата де [smilie21] [smilie21] [smilie7]

[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Предлагат ми Canon PowerShot S3 IS втора ръка на около две години за 300лв.
Автор: shulio   
Дата:   03-05-08 18:40

Аз днес сложих този хакнатият софтуер на моя canon a610 и съм много доволен.Има предостатъчно настройки.Вземай s3 is и слагай тоя софтуер.Според мен няма да намериш в тоя клас и за тия пари апарат с такива данни какъвто ще бъде твоя канон с софтуерчето.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »