Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 помогнете...
Автор: sissolina   
Дата:   28-04-08 23:26

Моля, кажете кои ленти са най подходящи за ЕОС 300 на Канон. От скоро снимам с лента и май ми трябва малък съвет...Мерси[cool] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: помогнете...
Автор: nsirakov   
Дата:   28-04-08 23:35

най-добри са неекспонираните предварително, най-голям шанс има да стане снимка с тях..

а сега сериозно

зависи какво снмаш, дали искаш черно-бяло или цветно..дали ще е пейзаж или портрет, дали ще е светло или тъмно...

Отговори на това съобщение
 Re: помогнете...
Автор: autosvet   
Дата:   28-04-08 23:51

С какви обективи е тоя канон?

Сега сериозно - ти защо искаш да снимаш на филм? Смяташ ли че си дорасла да правиш това?

Отговори на това съобщение
 Re: помогнете...
Автор: ogimag   
Дата:   28-04-08 23:55

Да не са менте. Не си купувай от магазини "За един лев"! За всичко останало си има чалъм.

Отговори на това съобщение
 Re: помогнете...
Автор: Dimi2007   
Дата:   28-04-08 23:58

Сега сериозно - ти защо искаш да снимаш на филм?
-------------
Това е все едно да питаш някого: ти, що ще си купуваш лека кола, ми не се метнеш на влака....[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: помогнете...
Автор: nodoubt   
Дата:   28-04-08 23:58

лайка филми [smilie24] и рол става ама трябва поечко да натиснеш [smilie2]

фуджи [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: помогнете...
Автор: djogata   
Дата:   29-04-08 00:26

Аз имам същия ЕОС300 - със няколко обектива на М42 - и си го ползвам така - щото е кеф от време на време да почувстваш старовремските номера със ръчен фокус и филмите [smilie5] [beer] [beer]

Най-ми харесва диапозитив - Велвия (имам няколко ленти Велвия 50 и те са първи наред за бъдещо изснимване)[smilie5].
Динамиката е слаба, но цветовете са много красиви. Проявяването е трудно (малко фото-та го правят), но пък после сканирането е лесно.

Пробвал съм и Фуджи Реала 100 - добър филм за пейзажи, с повече динамика но не толкова наситени цветове като диапозитива.

И другото, което може да ти хареса е черно-бяли филми и после домашна обработка.

Със сигурност има и други марки филми, аз тези, които ги ползвам са широко достъпни като предлагане, но са в повечето случаи скъпи (към 10 лева парчето)

Отговори на това съобщение
 Re: помогнете...
Автор: Стоев   
Дата:   29-04-08 01:07

Оправи си заглавието на Темата - под "Помогнете" се разбира спасяване на човешки живот...

Пиши "Помогнете за избор на лента" или нещо подобно.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Албум преди 6 часа
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг: