Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: admin   
Дата:   28-04-08 20:32

Уважаеми форумци,
ТУК може да видите окончателната програма за феста(В нея няма особени промени, освен че са уточнени пленерите "С лодка по Ропотамо" и "Посещение на дивечовъдна станция"
Всички лекции, пленери и мероприятия в програмата са безплатни за участниците.

Освен това може да се запознаете и с допълнителни безплатни и платени развлечения извън програмата, осигурени на територията на хотела, Царево и околността.

Относно ориентацията за хотелa - до него се стига най-лесно като подминете Царево по пътя за Ахтопол и веднага след Царево свиете в ляво към Нестинарка. Не е удачно да минавате през Царево и кв. Василико, тъй като хотелът се намира на много удобно място директно срещу отбива от шосето.
Ако имате проблем с ориентацията - звънете на 0898416020 .

Относно конкурсите - за конкурсите на ТФТ и въже, може да предавате снимки на админската поща до 29-ти април и само в много краен случай до 30-ти. Отговорили сме на всички, които са изпратили снимки.
Както знаете, конкурсът със снимки на място ще бъде след феста - онлайн, като всички регистрирани участници ще получат достъп до конкурсната галерия. Няма да се налага да се обработват и предават снимки на място.

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: Стоев   
Дата:   29-04-08 01:05

С пожелания за хубаво време от мен и фамилия, няма да успеем да дойдем, за съжаление...


Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: dau   
Дата:   29-04-08 10:50

ох супер супер, нямам търпение направо... дано и времето е с нас, да няма проблеми и да си изкараме перфектно всички [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: mixmike   
Дата:   29-04-08 11:01

абе точно времето ще е шит през целия период. Само в четвъртък ще е слънчево и топло. После до вторник ще е само топло, но много облачно и с валежи. А понеделник даже ще е и студен...около 13-15 градуса[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: boni   
Дата:   29-04-08 13:35

Да се надяваме че към Царево ще е ОК. Там по принцип е много слънчева зона.

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: Damayanti   
Дата:   29-04-08 13:43

Поне един ответен мейл да бяхте пуснали, че няма места, или нещо си там...
Явно тези семинари-пленери не са за всеки :(

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: boni   
Дата:   29-04-08 13:45

Кой ти каза че няма места???
Няма такова нещо. Хотела е с голям капацитет.

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: mixmike   
Дата:   29-04-08 14:02

пак неразбрали[smilie10] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: boni   
Дата:   29-04-08 14:05

Аз не разбрах кой е казал, че няма места. Има над 230 записали се, но хотела е с капацитет 300+ и нямам инфо да са свършили местата.

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: Damayanti   
Дата:   29-04-08 16:37

Извинете за неведението в което съм изпаднала, но все си мислех, че след записване, някой трябва да ти каже дали се вписваш в посочената бройка или не...
Към кого точно да се обърна за повечко инфо, което ме интересува, моля?

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: Damayanti   
Дата:   29-04-08 17:19

Разбрах всичко което ме интересува!Благодаря!
Браво за организацията![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: boni   
Дата:   29-04-08 17:41

Във ФФФ няма такива неща като одобрение или не.
Всички са добре дошли. Както миналата година, така и сега, сме осигурили достатъчно места.
Никого няма да върнем, дори и да не е пуснал регистрация.
Регистрациите са необходими, за да подготвим необходимия брой торбички с разни неща, както и да подготвим организацията, свързана с мероприятията и т.н.
Миналата година имаше към 230 записани, но дойдоха над 300, всички бяха настанени и регистрирани на място.
Така че, споко:)[beer]



Публикацията е редактирана (29-04-08 17:41)

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: BirdOfPray   
Дата:   30-04-08 01:47

ТО и аз не съм направил резервация в хотела - там на място нали ще може?
Или да се обаждам утре на телефоните в хотела?

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: Стоев   
Дата:   30-04-08 02:00

BirdOfPray написа:

> ТО и аз не съм направил резервация в хотела - там на място нали
> ще може?
> Или да се обаждам утре на телефоните в хотела?

Я звънни един талафон и не се стискай за 20стинки, да не спиш после в колата или "другаде"...[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: BirdOfPray   
Дата:   30-04-08 02:35

Стоев, НЕ Е за стотинките, но и прецених, че хотела няма да се напълни и може на мшсто да се избере [smile]
А осжен това 1-6 май в Царево квартира ще се намери от всяко положение ако се стигне то там!

П.П. Нямам кола освен това [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: Стоев   
Дата:   30-04-08 02:53

BirdOfPray написа:

> Стоев, НЕ Е за стотинките, но и прецених, че хотела няма да се
> напълни и може на мшсто да се избере [smile]
> А осжен това 1-6 май в Царево квартира ще се намери от всяко
> положение ако се стигне то там!
>
> П.П. Нямам кола освен това [smilie21]
цопи/пасте от по-горе:
Относно ориентацията за хотелa - до него се стига най-лесно като подминете Царево по пътя за Ахтопол и веднага след Царево свиете в ляво към Нестинарка. Не е удачно да минавате през Царево и кв. Василико, тъй като хотелът се намира на много удобно място директно срещу отбива от шосето.
Ако имате проблем с ориентацията - звънете на 0898416020 .

Ще ги дадеш стинките многократно за таксита, че е далеееееч от селото или ще цакаш, за да провериш на място.... Звънни и не ги жали[smilie3] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: BirdOfPray   
Дата:   30-04-08 04:41

а кой отговаря на дадения по-горе телефон?
"Ако имате проблем с ориентацията - звънете на 0898416020 "

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: admin   
Дата:   30-04-08 08:15

За резервация в хотела има даден мейл във формата за записване. Пускайте там мейл и ще получите номер за резервация.
Места има само в апартаментите(в стая от апартамент - 15лв/човек), двойните студия , които бяха по-скъпи свършиха отдавна.

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: Damayanti   
Дата:   30-04-08 09:02

Всъщност сайта на хотела е този http://southbeachhotel-bg.com/, а другият е за продажба на имоти в комплекса [smile] Снощи звънях - места има, не ми уточниха какви, но все пак държат да има мейл за резервация както са написали няколкократно админите :)
Лек ден ви желая и лек път :)))
И ние ще дойдем [beer] [shtrak]



Публикацията е редактирана (30-04-08 09:28)

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: stellamentova   
Дата:   30-04-08 10:13

А тези които пристигнат с автобус до Царево как да стигнат до въпросния хотел? Имали маршрутки до там?[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: ludetinata   
Дата:   30-04-08 10:22

Попитах преди два дни за хората,които ще пътуват с влакове и рейсове как ще стигнат до хотела,но явно е изтрит коментара и не видях отговор.Моля Ви,кажете по какъв начин можем да стигнем до там,тъй като не всички ще са с коли.[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: mixmike   
Дата:   30-04-08 10:34

еййййй големи проблеми са натегнали над тоя фест. Без да съм ходил и без да знам къде точно е хотела - 100% съм сигурен, че първия човек, който питам на гарата ще ми каже поне 2-3 вида транспорт до там.
...е*аси ако пръднете на автогарата и в хотела ще ви усетят...все пак не става въпрос за 1000км...
Тези които са с автобус - нали не мислите че в Царево пристигат 500 автобуса в ранния следобед. Вероятността автобуса да е 80% пълен с фотографи е голяма - няма да се загубите
За тези с влака - откажете се от сега, влак през Царево не минава, най-добре е да слезете още в Бургас[ezik] [smilie21] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: ludetinata   
Дата:   30-04-08 11:24

Аз съм длъжна да питам,пък ти като си нямаш друга работа и си решил да се заяждаш с хората си е твой проблем.И на мен не ми коства нищо да питам в Царево за транспорт,но все пак по-добре от рано да знам има ли нещо осигурено,или не,а не в последния момент да се лутам и да питам.Тъй че вместо да ми се зъбиш можеше да си траеш,нали?

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: mixmike   
Дата:   30-04-08 12:11

Ами не, не се зъбя, нито се заяждам, просто ми е чудно как при такава организация и всичко изяснено още преди месец, се появяват хора дето не са разбрали къде е хотела и как се стига, как да си резервират стая, дори има и такива които директно нападат "как може да не обявите, че няма места" при положение, че места има!
Това е...
За да ти стане ясно, че написаното от мен е на добра воля, ако искаш ще ти оставя телефона си на ЛС, да ми звъннеш/те като пристигнеш/те, за да дойда с личния си автомобил да те/ви взема от гарата и да ви закарам до хотела! Въпреки, че никога не съм ходил в Царево, и незнам къде е нито автогарата, нито хотела.
Ще пристигна сигурно около 4 следобяд. ако желаеш, пиши ми ЛС[smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФФФест - окончателната програма, допълнителни забавления и други
Автор: stefism   
Дата:   30-04-08 13:08

Абе Бони, таз картинка дето требе да представлява програмата не може ли с малко по-малка резолюция да я сложиш и да е с още по-малки букви за да е още по-трудна за четене? Аз лично нищо не мога да прочета дори и след много взиране, освен по-големите букви! Ако некой друг може - Евала тогава за добрия взор!
Земете па я направете грамотно, на ПДФ примерно, да може всеки да си я източи и да си я увеличи колкото му е кеф! Дее...... ма .... !! Българска работа!!!!
Ако не знаете как се правят тези неща - викнете ме да ви покажа!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »