Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на фоточанта за пътуване???
Автор: остоич   
Дата:   25-04-08 10:58

Предстои ми пътуване до Виена и ми е нужен съвет за избор на фоточонта. Ще нося Canon 300D, 17-40 ф4Л, 85 ф1,8, и светкавица 580 ЕХ II. За сега съм се спрял на Lowepro Stealth Reporter D100 AW . Ако някой има тази чанта, моля да сподели впечатления и най-вече дали може да побере техниката. Разбира се всякякви препоръки и за други модели, които отговарят на изискванията за случая са добре дошли.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фоточанта за пътуване???
Автор: mushmula   
Дата:   25-04-08 11:51

Ами тя ще побере техниката, но аз бих взел Д200. Не е много по-голяма и не е много по-скъпа, а след време техниката може да се увеличи. Аз имам Д200 и Д400 когато съм с два апарата - чудесни чанти. Д400 става мого тежка с двата апарата и стъклата, но с един колан през кръста заспива. А за Д200 удобна компактна, събира достатъчно, лесно влиза в друга чанта или раница, ципът за бърз достъп е незаменим, определено най-удобната чанта за през рамо, която съм ползвал.

Приятно и ползотворно пътуване!

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фоточанта за пътуване???
Автор: nsirakov   
Дата:   25-04-08 14:17

до там пътувах със ловепро нова4 и се побира идеално като ръчен багаж в самолета...

вземи си и нещо дълго... в зоо-то има какво да се снима...

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фоточанта за пътуване???
Автор: sauron69   
Дата:   25-04-08 15:33

аз наскоро си взех раничка Lowepro Micro Trekker 100, и съм доволен- лека е и прибира доста работи- всичкото ми оборудване в момента- Canon 30D, 70-200/4, Tamron 17-50, Canon EF-S 60 , Canon 35/2+ екстендер Canon1,4. И ми остава още малко място [smile] . Така че спокойно мога да ти я препоръчам[shtrak] .
Иначе преди това си взех Lowepro Stealth Reporter D300 AW , ама леко ми е голяма, пък и предпочитам по лекичко.
Раничката е ОК- мен целта ми беше тяло, един по дълъг обектив и 1-2 други обектива/евентуално светкавица.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фоточанта за пътуване???
Автор: danbi   
Дата:   25-04-08 15:40

Аз съм си натъпкал в REZO 160 AW D300, 18-200, 35/2 и 60/2.6 и някой друг филтър и батерии в джобчето.. Много ми е удобно да го нося така, макар че за друго вече няма място.

Иначе, раничката си е друга работа [smilie24]

В случая.. според мен трябва да се иде на място с всички джаджи и да се пробват как се събират.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фоточанта за пътуване???
Автор: landstar   
Дата:   25-04-08 17:47

Вземи ловепро 440АВ , че да има място и за две шишета ракия! Знаеш ли по колко е във Виена?

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фоточанта за пътуване???
Автор: Breach   
Дата:   26-04-08 12:04

Ами аз съм с Lowepro Stealth Reporter D300 AW, която е по-голяма явно де, но спокойно побира тяло с монтирано нормално варио (но не и 70-200), отделно 2 прайма, 580 и по-голям зуум. Препоръчвам го :-)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »