Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: kostaaa123   
Дата:   22-04-08 19:07

Взех си фото апарат fudji f 40 fd за 400 лв
оказа се че постепенно пикселите взеха да изчезват от дисплея след като го варнах за ремонт ми казаха че дисплеият е пукнат от натиск без дори да има драскотина и това не влизало в гаранцията. а ремонта на апарата струва 260 лв [smilie23] [smilie9] направо полудях някои да ми каже каде мога да намеря по евтино дисплеи за тази марка и дали това е вазможно без дори да е вклучен да продалжава да изчезват пикселите, и това да е пукване на дисплея

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: Cristinel   
Дата:   22-04-08 19:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: dau   
Дата:   22-04-08 19:17

неграмотност, никога повече [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: ecobo   
Дата:   22-04-08 19:18

Няма такъв виц като "не е включено в гаранцията"! Поискай писмено да ти откажат ремонта и отиди с този "документ" в комисията за защита на потребителите. Ако искаш, кажи в сервиза за какво ти е нужен писмен документ, мисля, че много бързо ще си върнат думите назад [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: 3DFEN   
Дата:   22-04-08 19:20

Само да питам.
А дали наистина е натискан(притискан). В куфар , чанта , раница и т.н.
Но си мисля, че екрана е със стъкло,което надали се огъва, но ако не е, а е пластика може и така да е, сори.
Хрумва ми идея, но на дали ще сатане.Купуваш
друг апарат от марката за ороло 100 - 1560 лв и сменяш дисплея.

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: 3DFEN   
Дата:   22-04-08 19:23

оф грешка, да се чете: 100 -150 лв

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: dreamer   
Дата:   23-04-08 21:25

И сега остава да ни кажеш от къде е купено апаратчето.

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: stoychev   
Дата:   23-04-08 23:40

Комисия за защита на потребителите, както каза екобо! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: J0R0   
Дата:   23-04-08 23:59

Апаратчето е супер.
Марката няма нищо общо с мърлявия сервиз в България.
Просто настоявай тези от които си го купил да ти го оправят или заменят.

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: bouncer   
Дата:   24-04-08 00:08

Комисията няма да помогне, защото има причинена повреда при натиск върху дисплея, а това определено не се покрива от гаранцията. Всички в магазина ( Фото Павилион) сме добре запознати със случая.
Винаги ли магазина има вина?



Публикацията е редактирана (24-04-08 00:08)

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: asahi   
Дата:   24-04-08 00:12

bouncer, редно е да си подбирате клиентите.
Тези, които имат склонност да си сядат в/у камерите трябва да насочвате към по-дуракоустойчивите модели.

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: ecobo   
Дата:   24-04-08 01:23

Е, ако е сядано връз хапаратчето - сам си си виновен. Аз помислих, че става въпрос за фабричен дефект...

Иначе аз имам F30 от рифърбиш-натите от Павилиона - железен е [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: kostaaa123   
Дата:   24-04-08 10:18

от фото павилион

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: kostaaa123   
Дата:   24-04-08 10:25

те ще го оправят ама ми искат 260 лв при положение че няма драскотина и не сам си сядал или натискал дисплея

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: mkaraveloff   
Дата:   24-04-08 10:26

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: kostaaa123   
Дата:   24-04-08 10:31

asahi Не те трябва да си подбират клиентите а клиента трябва да разбере че фото павилион е некоректен

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: abdon   
Дата:   24-04-08 11:31

За Фото Павилион мога да кажа само добри думи. Купувал съм 2 апарата, обектив, стативи, раници филтри и т.н. Имах проблем с една CF карта - даваше грешки, а бях загубил и гаранцията. Въпреки това ми обърнаха внимание и проблема се разреши.



Публикацията е редактирана (24-04-08 11:32)

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: kostaaa123   
Дата:   24-04-08 14:13

благодаря за информацията разтаршувах се и разбрах каде ще го направят за 100 лв повече не искам и да чуя зая фото павилион измамници ще ми искат те 260лв [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: bouncer   
Дата:   24-04-08 14:26

260лв не ги искаме ние, а сервиз Zentex. 3 години вече продаваме техника по ред и принципи, които стриктно спазваме. Повреди причинени от клиенти не се обслужват гаранционно никъде по света.


Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: kostaaa123   
Дата:   24-04-08 21:42

ами намерете си друг сервиз този дере кожите на вашите клиенти

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: asahi   
Дата:   24-04-08 21:44

Коста, да не си попаднал на Бушона? Сподели резултатите после.

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: kostaaa123   
Дата:   24-04-08 21:52

не зная за какво става на вапрос бушон??

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: esox_hunter   
Дата:   25-04-08 01:48

Не знам кой крив кой прав в дадения спор, но като прочетох темата в мен изникна въпроса:
Как от фирмата (Фото Павилион) установиха категорично, че клента е повредил апарата?, сядал върху него или каквото и да е там[smilie8] Клиента твърди друго и ако е уверен в това, което твърди не трябва да се отказва да си търси правата, в случая при Комисията за защита на потребителя, независимо от това, че от фирмата по горе пишат и го съветват да не го прави[smilie3]
Доколкото си спомням при такива ситуации комисията вика експерт, който дава мнение. Ако не се докаже категорично, че клиента е виновен и апарата е в гаранция, ремонта е за сметка на търговеца и обратното, ако се докаже, че клиента си е виновен губи гаранционни права и се оправя сам.

Минавал съм по подобен път за една стока и проблема се реши в моя полза...всички експерти включая и експерта на търговеца, който бе допуснат с мое любезно съгласие се изказаха в моя полза. Трябва да кажа, че комисията тогава си свърши перфектно работата.

Пак казвам не знам кой крив кой прав в случая, чувал съм добри мнения за павилиона, а и аз съм пазарувал от там, но ако някой се чувства ощетен е добре да си знае и търси правата.

Пожелавам и на двете страни успешно решаване на казуса.

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: ejko   
Дата:   25-04-08 09:25

Ми те павилиона пак може да са си супер. В крайна сметка от техния сервиз зависи как ще бъде класифицирана повредата. А сервизът също може да е супер, но просто неговото мнение да е такова. Не винаги хората искат да ви прецакат, дори когато го правят. Има си комисия, работи си, сезираш си я и готово. Ние благодарим, че сподели своите неволи и стискаме палци всичко да свърши добре за теб..., а на Павилиона пожелаваме успешен бизнес!

Отговори на това съобщение
 Re: fudji f40 fd nikoga pove4e
Автор: ZENTEX   
Дата:   25-04-08 09:42

Ми купувайте си КАНОН,3 инча дисплей със смяната излиза 120-130 лв.СОНИ,ПАНАСОНИК И ФУДЖИ са брадвари в това отношение,дисплеите им вървят 160-220 лв за бройка без монтаж.Дисплеи гаранционно се признават само ако имат изгорели пиксели.Търговците у нас правят доста компромиси и без това,ако погледнете една европейска гаранционна карта за какви симптоми се приема техника за гаранционен ремонт направо ще ви се доплаче,там клиента винаги е виновен.Освен това ФУДЖИ в европа имат няколко сервиза на кръст,такава им е политиката,за японците европа не е пазар.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »