Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фотохартия А3 - къде в София
Автор: jordan82   
Дата:   09-04-08 16:42

Здравейте,

Търся фотохартия А3, а по-добре дори А3+. Ще я ползвам на Canon IX4000. Търся евтино решение, така че Canon-ската хартия не е вариант. Пробвах с HP, за която знам, че е много кофти като качество, но такава имах под ръка. Резултът е повече от трагичен [smilie23].
Моля хората, които имат опит с А3 фотохартия на канонски принтер да споделят опит и да ми препоръчат марка. И по възможност кординати, от където може да бъде закупена.
Благодаря предварително! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия А3 - къде в София
Автор: jordan82   
Дата:   09-04-08 16:43

Грамажът още не съм го решил каква да бъде. За всеки случай ще е 180 и нагоре. Мат, гланц и семиглоси - и трите ме интересуват. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия А3 - къде в София
Автор: Tenev   
Дата:   10-04-08 13:26

Тук видя ли - http://procart-bg.com/

Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия А3 - къде в София
Автор: praetorian   
Дата:   10-04-08 13:31

В Плесио на Ангел Кънчев има няколко вида.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия А3 - къде в София
Автор: jordan82   
Дата:   10-04-08 17:04

Благодаря за информацията. До сега мислех, че Прокарт е във Варна, но видях на сайта, че имат адрес и в София. Ще се разходя до там и до Плесио.
А все пак някой дали има опит с тези хартии на Canon-ски принтер?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия А3 - къде в София
Автор: Tenev   
Дата:   10-04-08 17:21

Аз печатах тези дни на Pixma 4200 върху Premium Silky Photo Paper 255 гр., само че 10х15 - много съм доволен, понеже резултатът е видимо по-добре от канонската, която обичайно използвам (GP-501), а цената е същата за 100 броя. Това едва ли ще ти помогне още повече, че на А3 сигурно е по-различно, така че тествай.



Публикацията е редактирана (10-04-08 17:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия А3 - къде в София
Автор: jordan82   
Дата:   10-04-08 18:00

А, мерси много за споделения опит. Едва ли има значение дали хартията е отрязана 10х15 или А3. Въпросът е дали има вариант за А3. Ще пробвам [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »