Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 помощ за почистване
Автор: wanderer   
Дата:   01-04-08 23:41

драги фотографи, първо да се извиня ако повтарям темата, но наистина нямам време да се ровя в целия форум. имам голям проблем с апаратчето си което от седмица насам започна да дава точки и петна по снимките. не са фатални де, могат да се изчистят, но чистенето си е време и нерви... чистих го с въздух (сгъстен, не морски) кърпички микрофибърни и какво ли не, но нищо не става. дори мисля че се влоши малко [smilie10] което ме навежда на мисълта че, мърсотиите са вътре по матрицата (защото не се виждат когато снимаш, а чак на готовата снимка) исках да ви питам, има ли начин да го почистя сам, или трябва да го нося в специализирано студио, и колко евентуално струва? апарата е Канон 400д (де таз латиница?) много благодаря на отзовалите се [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: помощ за почистване
Автор: ivan.draganov   
Дата:   01-04-08 23:48

Съветвам те да го занесеш в сервиз! Ако си от София е лесно...ако не си ...?!? Явно системата не помага винаги ...нали твоя апарат има ?[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: помощ за почистване
Автор: wanderer   
Дата:   01-04-08 23:52

от софия съм да, но не знам добри сервизи. (където да стане сравнително бързо и да не ми одерат кожата за това) системата работи...но странно наистина как никакъв ефект не дава[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: помощ за почистване
Автор: ivan.draganov   
Дата:   02-04-08 00:09

Системата ти работи но не може да почисти всичко!Спокойно ,и с ПЕНТАКС се оплакват,сменяш ли оптика няма начин! Ами често чета тук за ЗЕНТЕКС,те ще ти кажат ..само почакай! Айде ,успех!

Отговори на това съобщение
 Re: помощ за почистване
Автор: asahi   
Дата:   02-04-08 00:21

Напиши в Търсене "почистване" и ще си спестиш ровене и чакане.

Отговори на това съобщение
 Re: помощ за почистване
Автор: Reshovski   
Дата:   02-04-08 01:48

Ето тук може да видиш и прочетеш предимства и недостатъци на доста начини за почистване, включително и с подръчни средства:

http://www.cleaningdigitalcameras.com/methods.html

Отговори на това съобщение
 Re: помощ за почистване
Автор: wanderer   
Дата:   02-04-08 15:31

пак много благодаря[smile] тези Зентекс наистина често преобладават, но къде точно се намират в СФ?

Отговори на това съобщение
 Re: помощ за почистване
Автор: tupan   
Дата:   02-04-08 15:37

София Младост в блока зад бензиностанцията на ОMW след Окръжна болница.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »